VIDEO: Slavný český rapper Earth se zasnoubil! K žádosti o ruku složil partnerce tento dojemný song

Bývalý český youtuber a známý rapper oslavil svátek zamilovaných se vším všudy!

Ještě před lety ho youtuberská scéna znala jako youtubera Denise Kubíka, to už ovšem neplatí a Denis (nyní s příjmením Bennett) se z internetové hvězdičky pro děti stal drsným rapperem Earthem, jehož songy se pravidelně stávají obřími virálními hity. Za všechny zmiňme pecky jako Zlatokopka, Voodoo či Je mi fajn.

Jenže zatímco jeho image se za tě pár let rapidně změnila, jedna věc v jeho životě zůstala. A tou je jeho půvabná přítelkyně Denny Poláková, s níž 23letý rapper žije už přes 4 roky a o jejich velké lásce zpíval i v několika písních. A nyní se mladou tiktokerku a začínající zpěvačku proto rozhodl požádat o ruku. A ona samozřejmě řekla ano!

A udělal to samozřejmě velmi stylově a romanticky. K zásnubám totiž nedošlo nikdy jindy než na první máj a samozřejmě byla poblíž i nějaká ta rozkvetlá třešeň. Ten samý den navíc Earth vydal na YouTube nový videoklip k songu s názvem Oceán, který je jeho velké lásce věnován, a na jehož konci se objevila všeříkající otázka „vezmeš si mě?“

Nedokážu se absolutně vyjádřit, protože tohle celé je tak nepopsatelný moment. Jdeme se prostě projít a na konci cesty si pustím písničku s věnováním a najednou vidím ‚vezmeš si mě? Otočím se a Déňa na kolenou s prstýnkem,“ popisuje událost jeho snoubenka Denny. A nutno říct, že se jedná opravdu o parádní žádost o ruku, která rozhodně nedojme pouze holky. Gratulujeme!


Přečtěte si také