VIDEO: Zoufalý youtuber Vláďa míří k soudu! Na koho se rozhodl podat žalobu?

Slavný youtuber Vláďa je považován za vtipálka a kliďase. Nyní však došla trpělivost už i jemu.

Vladimír Kadlec aka Vláďa byl totiž nevědomky zatažen do velmi pochybné internetové soutěže. Její zakladatel lákal lidi na růst followerů na Instagramu, ale také hodnotné ceny v čele s dovolenou či iPhonem 12. Pro zapojení do soutěže pak od lidí požadoval stovky euro, jež někteří lidé opravdu zaplatili a i přes zrušenou soutěž řada z nich nedostala své peníze zpátky. Vláďa pak byl v základních informací o soutěži napsán jako jedna z internetových hvězd, která na akci spolupracuje. Jenže Vláďa neměl o celé události samozřejmě vůbec ponětí. Mnozí napálení lidé mu pak psali a požadovali po něm odpovědi, jež jim youtuber logicky nemohl nabídnout.

Vláďu pak tato skutečnost opravdu vytočila doběla. Požadoval od zakladatele soutěže veřejnou omluvu a vyjádření, z něhož bude patrné, že youtuber nemá se soutěží nic společného. Už od začátku pak hrozil právní cestou. Jenže po velmi podivné komunikaci druhé strany a několik upomínkách se veřejné omluvy nedočkal a viník dle Vládi stále neposlal lidem jejich peníze zpátky.

Vytočený a zoufalý youtuber se proto rozhodl celou záležitost řešit soudní cestou. Chce nejen veřejnou omluvu, ale také vrácení peněz nebohým lidem a odpověď na otázku, proč se něco takového děje. A chce jasně ukázat, že využívat jména cizích lidí bez jejich vědomí k vlastnímu obohacení se prostě nemá. Ostatně na jeho velmi emotivní a naštvanou reakci se podívejte sami.

Sdílejte článek
Štítky peníze soutěž Instagram soud žaloba youtuber vláda iPhone 12 žaloba vladimír kadlec

Přečtěte si také