Youtuber Vláďa míří k soudu. 1
Autor: YouTube.com/Vladavideos Youtuber Vláďa míří k soudu. 1

VIDEO: Zoufalý youtuber Vláďa míří k soudu! Na koho se rozhodl podat žalobu?

MilanR. Publikováno: 19.04.2021
Slavný youtuber Vláďa je považován za vtipálka a kliďase. Nyní však došla trpělivost už i jemu.
Youtuber Vláďa
Vláďa
Vláďa, vlastním jménem Vladimír Kadlec, je známý komik a věčný smíšek z kanálu Vladavideos. Narodil... Přečíst celé

reklama

Vladimír Kadlec aka Vláďa byl totiž nevědomky zatažen do velmi pochybné internetové soutěže. Její zakladatel lákal lidi na růst followerů na Instagramu, ale také hodnotné ceny v čele s dovolenou či iPhonem 12. Pro zapojení do soutěže pak od lidí požadoval stovky euro, jež někteří lidé opravdu zaplatili a i přes zrušenou soutěž řada z nich nedostala své peníze zpátky. Vláďa pak byl v základních informací o soutěži napsán jako jedna z internetových hvězd, která na akci spolupracuje. Jenže Vláďa neměl o celé události samozřejmě vůbec ponětí. Mnozí napálení lidé mu pak psali a požadovali po něm odpovědi, jež jim youtuber logicky nemohl nabídnout.

Vláďu pak tato skutečnost opravdu vytočila doběla. Požadoval od zakladatele soutěže veřejnou omluvu a vyjádření, z něhož bude patrné, že youtuber nemá se soutěží nic společného. Už od začátku pak hrozil právní cestou. Jenže po velmi podivné komunikaci druhé strany a několik upomínkách se veřejné omluvy nedočkal a viník dle Vládi stále neposlal lidem jejich peníze zpátky.

Vytočený a zoufalý youtuber se proto rozhodl celou záležitost řešit soudní cestou. Chce nejen veřejnou omluvu, ale také vrácení peněz nebohým lidem a odpověď na otázku, proč se něco takového děje. A chce jasně ukázat, že využívat jména cizích lidí bez jejich vědomí k vlastnímu obohacení se prostě nemá. Ostatně na jeho velmi emotivní a naštvanou reakci se podívejte sami.

 

 

vladavideos

VIDEO: Vláďa se brutálně pustil do Taryho a nazval ho lhářem! Co ho tolik vytočilo?

MarweX

VIDEO: Známý youtuber prozradil, proč se v minulosti pokusil o sebevraždu! Co hrozného se mu stalo?

reklama