Youtubeři

12. října 2020 13:59

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Vláďa se brutálně pustil do Taryho a nazval ho lhářem! Co ho tolik vytočilo?

Vláďa našel rozhovor, ve kterém youtuber Tary moralizuje a pohoršuje se nad sprostou mluvou youtuberů. Tohle si VladaVideos nemohl nechat utéct.

Vláďa už v minulosti tak jako mnozí jiní youtubeři reagoval na Taryho průšvihy. Na kauzu, kdy řekl malému klukovi, že nemají na e-shopu drahé oblečení, ale jenom on má málo peněz, se zapsala všem do povědomí. Stejně tak jeho nezřízená jízda na dálnici, kde překročil povolenou rychlost a ještě to nahrál na video. Jeho kauzy byly tehdy známé po celém internetu. Pak ale povyk kolem něj utichl, Tary natočil dokument a začal si dávat víc pozor na to, co na videích dělá. Všechno se vrátilo do normálu.

Vláďa však nedávno narazil na Taryho rozhovor v RealTalk, kde se s moderátorkou podělil o svoje názory na youtubery. A protože tam zmínil právě Vláďův kanál, ten se rozhodl na to hned uštěpačně reagovat. Kritizuje Taryho kvůli dvojímu metru, který prý aplikuje na youtubery – zatímco pár let dozadu mu nevadilo, že Vláďa mluví na videích sprostě a natočil s ním video, nyní ho za to kritizuje. Podle Vládi to nevadilo hlavně proto, že mu šlo o sledovanost a špatný vliv na děti neřešil. Taky podotýká, že zrovna Tary by neměl do výchovy dětí moc mluvit.

Taky nebyl moc rád, že právě Vláďu přirovnával Tary k podobným youtuberům jako MikeJePán, který už v minulosti diváky vyloženě nabádal k trestným činům. Vláďa s tím rozhodně nesouhlasí a není podle něj ani zdaleka podobný MikeJePánovi, jen proto, že je na videích sprostý. Tary už dokonce jeho reakci okomentoval s tím, že ho pobavila, Vláďa si ale nedal říct a musel mu odpovědět „Ty v**e, drž hubu.“ No, jak vidíme, kluci se mají definitivně rádi!


Přečtěte si také