VIDEO: Slavný český youtuber popsal, jak probíhal porod jeho prvního dítěte! Jaké dali synovi jméno?

Český youtuberský rybníček je už pár týdnů bohatší o dalšího tatínka. A nyní youtuber Fayne popsal události porodu a ukázal svého prvorozeného syna!

25letý Miroslav Loner aka Fayne patří už v podstatě mezi youtuberské matadory, který si získal popularitu zejména díky svým prankům, skečím a prostě zábavnými videi všeho druhu. A před pár týdny se z něj stal otec. 22. srpna se jemu a partnerce Nikol narodil první syn, jemuž dali roztomilé jméno Maxmilián. Pár samozřejmě od té doby září štěstí, gratulace se ně hrnou ze všech stran a známý bavič a provokatér si naplno užívá své první tatínkovské chvilky. A nyní se fanouškům plný dojmů konečně rozpovídal o tom, jak samotný porod probíhal.

Ten sice naštěstí nepatřil mezi ty nejdramatičtější, ale i přesto si při něm Fayne s partnerkou užili své. Ti vyrazili do nemocnice již dva dny před porodem, kdy Nikole začalo velmi bušit srdce. Lékaři je ale nakonec poslali domů a doporučili jim koupit pro kontrolu tlakoměr, aby celou situaci mohli nadále monitorovat. A velmi brzy byla dvojice zpátky. Samotnému porodu ovšem předcházelo dlouhé čekání, při němž lékaři dělali mimo jiné i potřebné testy. Jednu dobu to dokonce vypadalo, že bude muset doktor přistoupit k císařskému řezu.

Jenže jakmile byla tato možnost vyslovena, začala Nikola tlačit tak silně, že dítě bylo už brzy na světě. „Sám doktor mi řekl, že dlouho neviděl žádnou maminku tak tlačit,“ prozradil Fayne. Novopečení rodiče pak zažili vteřiny nejistoty, když děťátko po narození neplakalo, tyto obavy ale brzy vzaly za své a nastoupily podle youtubera pocity nepopsatelného štěstí. Ostatně, ve vtipném videu popisuje celou radostnou událost více než výstižně.


Přečtěte si také