Jak lidé dopadli?
Autor: youtube.com Jak lidé dopadli?

VIRÁLNÍ HIT: Známý youtuber zkoušel, zda lidé vrátí ztracenou peněženku. Výsledek vás naprosto šokuje

Publikováno: 23.10.2017
Sociální experiment, který vás dostane.

reklama

Youtuber Fayne patří na internetu už mezi celkem známé vtipálky a nebojí si udělat srandu opravdu z čehokoliv. Tentokrát se ovšem rozhodl přijít se sociálním experimentem, jenž toho o nás vypoví víc, než byste čekali.

Rozhodl se totiž vyzkoušet, jak jsou na tom ve skutečnosti Češi s poctivostí. Jak? Jednoduše otestoval, zda jsou lidé schopni kolemjdoucím vrátit jejich ztracenou peněženku. Kolik lidí bylo dobráky a kolik jich naopak peněženku ihned ukradlo?

Prank na youtubery.

VIDEO: Youtuber se snaží hrát na Kazmu a dělá si srandu z MikeJePan nebo Pstruha. Není ale lidem pro smích?

Jestli patříte mezi lidi, co si myslí o Češích v dnešní době už jen to nejhorší, nejspíš budete hodně překvapeni. A naštěstí příjemně. Většina lidí peněženku neukradla, ale ihned na ztrátu peněženku upozornila. I přesto ovšem youtuber ukázal také dva případy, které tak pozitivně nedopadly a dva mladí kluci zde peněženku ihned vzali. I přesto je však hezké zase jednou vidět, že poctivost a dobří lidé u nás ještě rozhodně nevymřeli.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fayne - sociální experiment

 

Líbí se vám tato parodie?

VIDEO: Youtuber Kovy útočí s drsnou parodií na Prostřeno! Byl ještě ostřejší než Kazma?

Jak na to reagovali ostatní?

VIDEO: Drsný prank TVTwixx! Youtubeři si pouštějí ve výtahu porno. Reakce lidí vás šokují

reklama