Prank na youtubery.
Autor: facebook.com a youtube.com Prank na youtubery.

VIDEO: Youtuber se snaží hrát na Kazmu a dělá si srandu z MikeJePan nebo Pstruha. Není ale lidem pro smích?

Publikováno: 12.10.2017
Máme tu nový virální hit, nebo spíš pořádný trapas.
Youtuber Pstruh
Pstruh
Známý tvůrce drsných reakčních videí, za které se ocitl i před soudem, Známý díky své bitce s... Přečíst celé

reklama

O českém youtuberovi z kanálu FIZIstyle jste možná ani ještě neslyšeli. Nepříliš známá internetová hvězdička se snažila v uplynulém roce zaujmout rádoby vtipnými prankcally, v nichž volal známým youtuberům a dělal si z nich legraci. Jeho videa a vtípky ovšem měly často dost rozporuplný výsledek. On se ale rozhodně nevzdává a nyní přišel s revolučním projektem, v němž to vypadá, jako by si hrál rovnou na nového internetového Kazmu. Moc mu to ale nevychází.

Co napsala Sára o Kazmovi?

GALERIE: Fattyho bývalá holka zaútočila na Kazmu a poslala mu tento drsný vzkaz! Vážně podporuje týrání zvířat?

Hned na začátku videa nám představuje dle jeho názoru největší webový projekt, z něhož nám prý spadne brada. Vytvořil totiž stránku fizicall.cz, z níž prý můžete zavolat komukoliv z jakéhokoliv čísla. Prostě si můžete zadarmo zavolat třeba z čísla svého úhlavního nepřítele a udělat si tak legraci z úplně každého.

Sám Fizi pak svou novou službu ukazuje na příkladu dalších youtuberů, kterým volá a dělá si z nich srandu pod číslem jiné internetové hvězdičky. Provokatérovi MikeJePan tak údajně volá z čísla Dannyho z TVTwixx a Pstruhovi zase zavolá jako Psychopat Bejr. Co na plat, že jeho prankové hovory nejsou moc vtipné a známí youtubeři se vlastně ani příliš nenachytají, Fizi se směje stejně.

Navíc to vypadá, že ani samotná stránka nebude tak revolučním hitem, jak si youtuber myslí. Mnoho lidí totiž podle komentářů jeho stránce a tomu, že je volání zadarmo, příliš nevěří. Uvidíme, jestli se i přes rozporuplné video přece jen dočká virálního hitu. Podle nás tady ale nový Kazma asi nevyroste.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fizi - prank

 

MikeUžNeníPán.

GALERIE: Blíží se konec MikeJePan? Youtuberovi smazali Facebook a přišel o desetitisíce fanoušků. Lidé se mu za to smějí

Jak dopadli kluci na Tinderu?

VIDEO: Youtuber Vadak otestoval, kolik kluků kývne na sex po jedné zprávě! Výsledek vás naprosto šokuje

reklama