Youtubeři

21. prosince 2017 15:15

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný youtuber byl brutálně zabit poté, co si dělal legraci z drogového kartelu! Zastřelili ho kvůli tomuto videu

Internetová hvězda krutě doplatila na svou prořízlou pusu a to, že si dělala srandu opravdu z každého.

Youtubeři jsou často známí tím, že si opravdu neberou servítky a dovedou urážet, či si udělat legraci z kohokoliv. Jenže právě na tuto svou vlastnost nyní tragicky doplatil mexický youtuber Juan Luis Lagunas Rosales známý též pod přezdívkou El Pirata de Culiacan, jenž se může na Facebooku pochlubit téměř miliony fanoušky a neznají ho pouze v Mexiku. Ve své videu se totiž rozhodl dělat legraci z obávaného drogového kartelu. Ten si ovšem nenechal nic líbit a jeho členové youtubera brutálně zastřelili!

Tragická situace se stala poté, co si youtuber ve videu dělal legraci z hlavy jednoho z tamních kartelů Nemesia Oseguery Cervantese. To si ovšem obávaný zločinec evidentně nenechal líbit a poslal na Rosalese své čtyři zabijáky. Když pak youtuber zval fanoušky na sociálních sítích na skleničku, do baru Menta2 Cantaros za ním přišli i nezvaní hosté.

Do baru najednou vešli 4 zabijáci a internetovou hvězdu bez milosti zastřelili. Vrazi podle mexických médií údajně na Rosalese vystřelili rovnou patnáctkrát a kromě něho zasáhli i ženu sedící vedle něho. Ta už je naštěstí mimo ohrožení života. Youtuberova děsivá smrt pak děsí nejen fanoušky, ale i celou tamní internetovou komunitu. Vážně musel kvůli tomuto videu umřít?

Sdílejte článek
Štítky smrt video vražda youtuber drogový kartel

Přečtěte si také