návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Děsivé! Youtuberka přiznala, že zastřelila svého přítele kvůli zvýšení popularity. Dostala za to tenhle směšný trest

Kam ještě jsou youtubeři schopní kvůli sledovanosti zajít?
Vydáno: 21.12.2017
Youtuberka, která zastřelila svého přítele, dostala trest
Youtuberka, která zastřelila svého přítele, dostala trest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

20letá youtuberka připustila, že nechtěně zastřelila svého přítele při natáčení videa, které oba plánovali zveřejnit na svém Youtube kanále. Monalisa Perezová z Halstadu v Minnesotě smrtelně zranila Pedra Ruize 26. června tohoto roku, když vystřelila ze zbraně namířené na knihu, kterou měl Ruiz přiloženou k hrudníku, jen ze vzdálenosti několika kroků. Podle Perezové pár očekával, že se kulka zasekne v knize, místo toho jí však prošla až do Ruizovy hrudi a zabila jej.

Minulý pátek byla Perezová obviněná ze zabití druhého stupně. Správně by měla být za tento čin odsouzena na 10 let ve vězení. Nicméně, v rámci dohody o její žalobě je nyní pravděpodobné, že půjde za mříže jen na 6 měsíců a na zbylých deset let dostane podmínku. Podle médií ale o konečném verdiktu rozhodne soud v únoru příštího roku. Údajně bude taky zbavena práva na vlastnictví střelné zbraně jakéhokoliv druhu. Podle soudních zpráv Perezová a Ruiz pravidelně zveřejňovali videa se žertíky na svém Youtube kanále, a pokoušeli se tak získávat fanoušky. Ostatní natočená videa zachycovala například Ruize padajícího ze stromu, skákajícího do bazénu nebo Perezovou, jak nabízí svému příteli koblihu posypanou dětským pudrem. Jen pár hodin předtím, než byl Ruiz nešťastně zastřelen, Perezová oznámila svým sledujícím, že plánuje natočit jedno z nejnebezpečnějších videí vůbec, a dodala, že to byl Ruizův nápad, ne její.

Perezová střílela zbraní Desert Eagle ráže 50, přičemž Ruiz měl na hrudi pouze 4 centimetry tlustou encyklopedii. Riskantní čin natáčeli na GoPro kameru před jejich tříletým dítětem a dalšími téměř 30 diváky. Perezová po nehodě okamžitě zavolala záchranku, její přítel však o několik minut později na místě zemřel. Na závěr poslední smutným fakt: Perezová v době tragédie čekala druhé dítě.

Holka zastřelila přítele kvůli sledovanosti

VIDEO: Youtuberka zastřelila svého přítele přímo při natáčení videa! Chtěli si zvýšit sledovanost

Dcera zastřelila svou matku

GALERIE: Děsivé! Puberťačka chladnokrevně zastřelila svou matku. S kamarádkou pak chtěly spálit dům i s jejím tělem!

Vraždící Slovenka si nedá pokoj

Slovenská zlatokopka, která zastřelila britského milionáře, má další problém. Ve vězení se poprala! 
Článek je zařazen v: youtuberka , vražda , zastřelení , trest