VIDEO: Slavný youtuber byl rodinou nucen skončit na YouTube! Jeho životní dilema vám zlomí srdce. Jak se nakonec rozhodl?

Někteří youtubeři to v životě nemají tak lehké, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Člověku se může občas zdát, že život youtubera je vlastně jedna velká pohodička. Vstane, vezme do ruky kameru, natočí nějaké video, zinkasuje obří peníze a ty pak utratí za nové auto, dům, nebo luxusní dovolenou. To byste ale nemohli být dál od pravdy.

Někteří youtubeři totiž musí zatraceně tvrdě dřít, aby mohli v současnosti mezi tvrdou konkurencí uspět. A když se do toho ještě přimíchá rodina, může to občas být nepředstavitelně těžký život. Příkladem budiž egyptský youtuber Ammar, který žije v Americe a je jedním z členů YouTube kanálu Yes Theory, který odebírá přes 1,5 milionu lidí.

Ammar se nedávno podělil o srdceryvný dopis, který mu přišel od jeho otce z rodného Egypta. V dopisu po něm totiž otec žádá, aby zanechal své činnosti na YouTube a našel si skutečnou práci, nebo se vrátil domů, protože rodině přináší velkou hanbu. Vše samozřejmě souvisí s tím, že Ammarovi rodiče vyznávají islámské náboženství, které se ani v té mírumilovné podobě neveze příliš na vlně dnešní youtuberské generace. Pokud by tak Ammar neučinil, otec by se ho zřeknul.

Jak už asi tušíte, tohle obří životní dilema dopadlo jediným možným způsobem – Ammar se rozhodl pro své přátele a svou práci, protože v jeho světě něco takového zkrátka dává mnohem větší smysl než ty věci, které po něm žádá jeho otec. A jak to zdůvodnil? To se dozvíte v následujícím videu.


Přečtěte si také