návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Slepý kluk v pražských ulicích zkoušel, kolik lidí mu pomůže. Z výsledku vám bude do breku

Sociální experiment dvou youtuberů, který vám vyrazí dech. Ale bohužel ne tak, jak byste si přáli.
Vydáno: 15.06.2018
Pimps - slepý kluk 1
Autor: YouTube.com/Pimps Pimps - slepý kluk 1

Youtuberská dvojice Pimps není už známá jen svými pranky, ale v poslední době také svými sociálními experimenty, které nutí k zamyšlení. V nich si berou na pomoc malého kluka Maxe, s nímž v minulosti se skrytou kamerou testovali, kolik lidí mu koupí alkohol či cigarety. Jejich nejnovější test poctivosti je ovšem mnohem smutnější.

Max tentokrát v centru Prahy vystupuje jako zmatený slepý chlapec a testuje kolik lidí mu přijde pomoci. Většina lidí ovšem nevidomého chlapce zcela ignoruje. A také ti, kteří si ho všimnou, se nakonec příliš nevytáhnou. Max je totiž poprosí, zda by nerozměnili jeho 200 korun za drobné. Ve skutečnosti má ovšem v ruce 500 korun a zkouší, kolik lidí mu to řekne. Jenže z 5 lidí mu to řekne pouze jedna žena a zbytek si od něj 500 korun mlčky vezme! Tento sociální experiment zkrátka skončil velmi smutně a pouze poukázal, v jaké době žijeme. To lidem opravdu není blbé ignorovat či rovnou okrást nevidomého?

 

 

Pimps - dítě s alkoholem

VIDEO: Český kluk chodil s lahví alkoholu a zkoušel, kolik lidí ho zastaví. Z výsledku vám bude smutno

Podívejte se, jak se Pimps povedlo Datla totálně převézt

VIDEO: Youtubeři Pimps udělali z Datla totálního LOSERA! Podařil se jim ten nejlepší PRANK roku?!

Článek je zařazen v: Pimps , youtubeři , experiment , sociální experiment , malý kluk

reklama