Matúš vs. ViralBrothers - Obrázek 6
Autor: youtube.com Matúš vs. ViralBrothers - Obrázek 6

VIDEO: Slovenský útok na ViralBrothers! Známý youtuber je považuje za největší odpad internetu! Proč?

Publikováno: 23.08.2016
Vážně se slavná dvojice tak lacině zaprodávají kvůli počtu zhlédnutí?
Matúš - profil
Matúš
Známý slovenský youtuber z kanálu To je ten náš Matúš.

reklama

Slovák Matúš možná nepatří mezi tak velké hvězdy jako jeho krajan Gogo, rozhodně se ale nebojí říct, co si myslí a vyšlápnout si i na ty největší internetové ikony. A ve svém nejnovějším videu se pustil do samotných ViralBrothers. Populární české duo si vzal na paškál kvůli funkci Youtube Kids, na které by měl být dostupný materiál pouze jen pro malé děti. Jenže podle Matúše tomu vůbec tak není a místo toho se zde nachází pekelná a naprosto nekoukatelná videa s pokakanými plínkami či o vytváření želatiny.

Největším vrcholem jsou pak právě kousky od Viral Brothers, kteří se na podobné videa v poslední době specializují. Jejich nechutné příspěvky, kdy v kostýmu princezny Elzy a Spider-Mana jedí výkaly či ukazují porod, mu totiž opravdu vtipné nepřijdou. Navíc nejsou pro naše malé ratolesti podle něj vůbec vhodné! I přesto jsou ale na Youtube Kids k dispozici. Všechny podobná videa se pak nebojí nazvat tím největším internetovým odpadem, u něhož by nejraději spáchal kvůli utrpení sebevraždu. Souhlasíte s ním?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Matúš vs. ViralBrothers

 

 

 

reklama