Psychopat Bejr - smrt bezdomovce 1
Autor: YouTube.com/Psychopat Bejr Psychopat Bejr - smrt bezdomovce 1

VIDEO: Smrt u Psychopata Bejra! Jeden z jeho bezdomovců tragicky zemřel. Může za to Majsner?

Publikováno: 22.05.2018
Známá série videí Aleše Bejra o bezdomovcích má velmi krutý zvrat. Skončí snad jeho aktéři kvůli smrti za mřížemi?
Na Youtube nahrává hodně šílená videa.
Psychopat Bejr
Internetová hvězdička a známý kulturista, jenž proslul svými šílenými psychopatími videi a... Přečíst celé

reklama

Kontroverzní youtuber Psychopat Bejr je už delší dobu známý především svými videi ze života pardubických bezdomovců, kvůli kterým si získal mnoho fanoušků, ale také hejtrů. Mnohým se totiž nelíbí Bejrovy kousky s dnes již známým bezdomovcem Majsnerem a také fakt, že youtuber je podle mnohých odpůrců jenom podporuje v pití alkoholu a příliš pomoci se jim nesnaží. Jenže to, co se stalo mezi bezdomovci nyní, nečekal nikdo. Jeden z jeho kamarádů bez domova, Monty, totiž před pár dny tragicky zemřel!

Monty byl s oběma dalšími bezdomovci, Bruslosem a právě Majsnerem pod mostem, když se mu udělalo špatně, údajně spadl na zem a už se bohužel nezvedl. Na místě pak ležel několik hodin, než si ho všiml právě Bejr a ihned přivolal záchranku i policii. Ta podle informací Pardubického deníku nařídila pitvu, i když na místě činu nebyly nalezeny známky cizího zavinění. Jenže youtuberovi fanoušci mají jasno, kdo za jeho smrt, alespoň nepřímo, může a obviňují z tragédie právě zbylé dva bezdomovce.

Zesnulý Monty totiž ležel hodně dlouhou dobu jen pár metrů od Majsnera. Ten ovšem nejenže ho nešel za celou dobu zkontrolovat, ale ani svým mobilem nezavolal pomoc! Stejně pak lidé obviňují i Bruslose, jenž v průběhu dne odešel pryč a Alešovi se za své nekonání omluvil až druhý den. Fanoušci proto oba bezdomovce obviňují z neposkytnutí první pomoci a v komentářích jim přejí vězení! Někteří pak také poukazují na to, že Majsner řekl v jednom z videí, že Montyho před smrtí praštil svou berlí a spekulují, zda za tragédií není i něco víc.

Také Psychopatu Bejrovi v posledních videích došly nervy a přímo je obvinil z neposkytnutí první pomoci, přeje jim vězení a je vidět, že i na něj je tato situace až příliš. Že by mu tragédie otevřela oči a přestal konečně o Majsnerovi natáčet videa? A opravdu nakonec skončí bezdomovci za mřížemi? Uvidíme, co napoví soudní pitva a jak se kauza v následujících týdnech vyvine. Sám Bejr ovšem teď chvíli bezdomovecká videa prý natáčet nebude.

 

 

Psychopat Bejr vs. mladíci

VIDEO: Drsná bitka Psychopata Bejra! Známého youtubera napadla parta mladíků. Co se stalo?

MikeJePan vs. Psychopat Bejr

VIDEO: Skandál?! Psychopat Bejr brutálně napadl MikeJePan! Vážně si jdou dva známí youtubeři po krku?

reklama