Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Šok! Youtuber Datel skončil v nemocnici kvůli vážnému zranění ruky. Co se mu stalo?

Jak si youtuber dost krvavé zranění způsobil? No, vlastně docela nešikovně.
Vydáno: 08.12.2017, redakce
Datel - zranění ruky

Youtuber Datel neprožívá zrovna nejšikovnější období. Je to jen pár dní, co se zbavil dlahy na pravé ruce kvůli zraněnému palci, a už má pro změnu obvázanou ruku druhou. Co se mu stalo? Tomu vážně neuvěříte. Když jednou v noci chodil po bytě, jednoduše propadl skleněnými dveřmi. Kvůli hodně bizarní situaci a vlastní nešikovnosti se pak ocitl mezi střepy a dle jeho slov dosti velkým množstvím své vlastní krve.

Když se pak koukl na svou zraněnou ruku, bál se, že si snad střepy prořízl svou tepnu a myslel si, že se jedná o vážné zranění, kvůli němuž mu hrozí smrt. To se naštěstí nepotvrdilo, i přesto však musel do nemocnice, z níž si kromě obvazu odnesl 8 stehů. Něco nám říká, že další skleněné dveře si youtuber už nepořídí.

 

 

Datel a depilace nohou.

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel klesl na dno! V trapném videu si nechal od Freescoota depilovat nohy. Proč to udělal?

Datel a parodie youtuberů 2

VIDEO: Datel a jeho brácha si dělají srandu ze slavných youtuberů! Co si myslí o MikeJePan nebo TVTwixx?

Reklama
Článek je zařazen v: Datel, youtuber, zranění, ruka, nemocnice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama