Youtubeři

20. listopadu 2016 11:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šok! Youtuberka Týnuš Třešničková si hodlá zvětšit prsa! Její důvod vám vyrazí dech!

Proč chce jít internetová hvězdička už v 21 letech na plastiku prsou?

Youtuberka Týnuš Třešničková je známá nejen díky svým videím o módě, ale zejména také kvůli uniklým nahým fotkám, na nichž ukázala naprosto vše. Jenže zatímco mnoho internetových chlípníků si její sexy postavičku na erotických fotkách zřejmě nemohlo vynachválit, ona se svým zevnějškem evidentně tolik spokojená není. Svým fanouškům totiž oznámila, že hodlá podstoupit plastiku prsou!

Pro zvětšení ňader se ovšem nerozhodla kvůli okolí, ale zejména kvůli sobě. Nebyla totiž s velikostí svých prsou už léta spokojená a chtěla se cítit mnohem lépe. Dalším, a možná trochu neobvyklejším důvodem je, že si coby obdivovatelka módy nemohla dovolit nosit výstřihy či odvážnější šaty, u nichž nemusí nosit podprsenku. Doufá proto, že se to s většími prsy změní.

Může se pak spolehnout na podporu svého přítele a o své menší proměně i samotném zákroku chce ještě natočit několik videí. Chce tím potom apelovat na ostatní dívky, které chtějí tuto operaci také podstoupit, aby to dělaly jenom kvůli sobě. Není ale Týnuš na podobný zákrok přece jen trochu mladá?


Přečtěte si také