VIDEO: Světoví youtubeři ostře reagují na Mishův hate! Vysmívají se mu a mají ho za divného trolla

Malý youtuber se pustil do mezinárodních internetových hvězd. Jak na to zareagovali?

Je to neuvěřitelné, ale český youtuber Misha se svými bizarnímipísničkami opravdu dobývá svět. Po Pokémon GO songu totiž před pár dny přišel s písní Cyberbully Channells are Cancer, v níž vyhlašuje válku mnoha světovým youtuberům. A z jeho nepopsatelné šílenosti se zase stává internetový hit, který během dvou dnů vidělo přes milion lidí. Díky jeho popularitě se video šíří po celém světě a dostalo se už i na monitor těch, které Misha v songu označil za k*etény.

Na Mishův útok tak už stihli zareagovat známí youtubeři Keemstar a Pyrocynical. A jak se dalo očekávat, oba se jeho songu brutálně vysmáli. Zatímco Keemstar s nadsázkou zmínil, že se z vtíravého songu může za pomoci remixu stát slušný megahit, Pyrocynical byl z Mishova úletu mimo natolik, že mu musel věnovat celé video.

V něm na českém youtuberovi nenechal nit suchou a mimo jiné zmínil, že se zkrátka jedná o trolla, jehož zřejmě využívají jeho blízcí. Varuje potom, že při sledování kanálu Mishovy šílenosti vám nejspíš začne krvácet z očí i uší. Zároveň ale dodává, že Mishův hate a přirovnávání lidí k rakovině je tak šílený a nesmyslný, až je vlastně zábavný. Souhlasíte s ním?

Na reakci Keemstara se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také