VIDEO: Takhle to vypadá, když Koleso balí holky! Dokážu ženy rozpálit jako salát, tvrdí tiktoker

Bizarní hvězda internetu baví sociální sítě svými balicími hláškami.

Patrik Pešava alias Koleso patří společně s Shopaholicadel mezi nejbizarnější hvězdy sociálních sítí posledních měsíců. Jenže zatímco Adel lidi svým chováním často spíše vytáčí, Koleso svou opravdu pozoruhodnou osobností fanoušky vlastně baví. Dokáže je rozesmát svým bezprostředním chováním, divnými hláškami i tím, že ho často člověk vlastně moc nechápe. A nyní, i když nevědomky, opět baví celý TikTok.

Koleso se totiž snaží prezentovat také coby velký Casanova a zkušený balič žen, jemuž podlehne v podstatě každá holka. I když se dá o jeho úspěších samozřejmě spekulovat. A to zejména po této báječné konverzaci, v níž ukazuje tiktoker své balicí zkušenosti v akci. Uživatelka Klára totiž na sociální síti zveřejnila jejich společný rozhovor, v kterém se jí Koleso snaží viditelně sbalit a neštítí se ničeho. A je to v jeho podání opravdu perla za perlou!

@daughterofevil23

Kdyz tě bali koleso 😂 #koleso #kolesooriginal #fyp #czech_comedy #funny

♬ původní zvuk - Klára Mainerová

Koleso zve holku k sobě na drink a poté ji zkouší zlákat aspoň na svou páteční akci. Celou dobu jí pak tvrdí, že se chce zkrátka jen tulit, objímat a podivně ji ujišťuje, že se jí vážně nic nestane. A že ji potom odveze domů, i když bude mít nějaké to promile v krvi. Což jistě vyvolá pocit bezpečí v každé ženě. Koleso však tímto rozhodně nekončí. „Toužím po tvém těle a chci ti dokázat, že to s holkami umím a umím je rozpálit jako salát,“ tvrdí tiktoker. „Nic se ti nestane, opravdu tě odvezu domů. Já opravdu holky vracím domů do jejich bydliště, zatím se ztratily jen dvě, a to jen proto, že mi řekly špatnou ulici,“ dodává Koleso, který chtěl Kláře dokázat, že je prostě chlap s koulema. Tak co holky, sbalil by vás na to?


Přečtěte si také