reklama

reklama

Tary a Denisa
Autor: Instagram.com/Tary Tary a Denisa

VIDEO: Tary natáčel se šílenou tyrankou psů, kterou nenávidí celý internet. Fanoušci mu za to nadávají

Publikováno: 12.12.2018
Velký poprask se spustil poté, co youtuber Tary vydal další díl Učím youtubery parkour s neoblíbenou DenisouTV. Fanoušci mu začali dost ostře nadávat. Ale je se čemu divit?
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Taryho série, kde učí youtubery parkour, vzbudila veliký ohlas. A proto ji Tary se všemi youtubery natáčí už přes půl roku. Teď natočil jubilejní padesátý díl a pozval do něj k překvapení svých fanoušků Denisu. Mladou holku, která se proslavila kvůli údajnému týrání svých psů plemene čivava. Virální bylo její video, kde koupe čivavu a pes se snaží zoufale dostat z vany ven. Video zažilo obrovský boom a zanedlouho začali všichni Denisu nenávidět.

Ta se ale nevzdala a natáčí dodnes, i když je všem jasné, že nenávistné komentáře na svém kanále maže. Nenašli byste tam jediný, byť trochu negativní pohled nebo názor. Takže když Tary vydal svoje video s Denisou, rozjela se proti tomu vlna hejtu. Možná se sem přišli vyjádřit všichni ti, kterým nikdy neschválila komentář, možná je jim jen nesympatická.

Pohoršení vzbudilo i to, že si na natáčení parkouru přinesla Denisa čivavu, kterou tam nutí dělat doslova psí kusy. „Chudák pes, pěkně s ním mrskla a ještě to tahá views, fakt s*ačka,“ píšou lidi pod video. „Pane bože, proč si tam bere psa, když ví, že bude skákat?“ zní další komentáře. Fanoušci Taryho píšou, že Denisu nemají rádi, že je odpad YouTube a že takovou krávovinu od Taryho nečekali. Ten ale sám Denisu oslovil a čenichal za videem s „tyrankou psů“ sledovanost.

 

 

Tary stále chodí s přítelkyní Stáňou 1

GALERIE: Youtuber Tary konečně přiznal, jak to má s přítelkyní Stáňou! Opravdu se s ní rozešel?

reklama