Youtubeři

30. září 2019 12:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Taryho manželka natáčí vtipná těhotenská videa a lidé jí za to nadávají. Čím je tolik štve?

Manželka youtubera Taryho a nastávající maminka Stáňa začala natáčet videa a stala se také youtuberkou. Pořád ale přibývá lidí, kterým se její tvorba moc nelíbí.

Není to až tak dávno, co si přítelkyně, teď už manželka Taryho založila nový youtube kanál, kam začala natáčet videa. Jedno z prvních videí pak bylo to, v kterém oznámila veřejně na internetu, že je těhotná a natočila reakce svého přítele, youtubera a parkouristy Taryho, a pak jejich rodičů. Není se asi čemu divit, že všechny nejvíc zajímá právě její vztah s Tarym a její těhotenství. Proto se rozhodla točit nejenom otázky na svoje těhotenství, ale i vtipná videa jako například „Co těhotné nesmějí dělat“ nebo „Typický kecy Stáni na Tary Campu“, kam pravidelně jezdí se svým přítelem.

Asi by nikdo nečekal, kolik si Stáňa bude muset vyslechnout hejtu. Lidi jí nadávají za její ukrajinský přízvuk, za to, že prý točí trapná videa a v některých případech, že je ošklivá. Plno komentářů, nejspíš od dětí, je ve stylu, že jim při sledování odcházejí orgány a snižuje se jim IQ, nebo „furt v tom hledám tu část videa, kde to má bejt vtipný“. No, doufáme, že si z takových stupidních reakcí nastávající maminka nic nedělá! Taková dávka hejtu by ji totiž mohla zbytečně vystresovat.


Přečtěte si také