návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Taryho manželka natáčí vtipná těhotenská videa a lidé jí za to nadávají. Čím je tolik štve?

Manželka youtubera Taryho a nastávající maminka Stáňa začala natáčet videa a stala se také youtuberkou. Pořád ale přibývá lidí, kterým se její tvorba moc nelíbí.
Vydáno: 30.09.2019
Stáňa
Autor: Instagram.com/stanik29 Stáňa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není to až tak dávno, co si přítelkyně, teď už manželka Taryho založila nový youtube kanál, kam začala natáčet videa. Jedno z prvních videí pak bylo to, v kterém oznámila veřejně na internetu, že je těhotná a natočila reakce svého přítele, youtubera a parkouristy Taryho, a pak jejich rodičů. Není se asi čemu divit, že všechny nejvíc zajímá právě její vztah s Tarym a její těhotenství. Proto se rozhodla točit nejenom otázky na svoje těhotenství, ale i vtipná videa jako například „Co těhotné nesmějí dělat“ nebo „Typický kecy Stáni na Tary Campu“, kam pravidelně jezdí se svým přítelem.

Asi by nikdo nečekal, kolik si Stáňa bude muset vyslechnout hejtu. Lidi jí nadávají za její ukrajinský přízvuk, za to, že prý točí trapná videa a v některých případech, že je ošklivá. Plno komentářů, nejspíš od dětí, je ve stylu, že jim při sledování odcházejí orgány a snižuje se jim IQ, nebo „furt v tom hledám tu část videa, kde to má bejt vtipný“. No, doufáme, že si z takových stupidních reakcí nastávající maminka nic nedělá! Taková dávka hejtu by ji totiž mohla zbytečně vystresovat.

 

Článek je zařazen v: Tary , Stáňa , youtuber , parkour , těhotná Stáňa , svatba , dítě