Youtubeři

30. října 2019 15:38

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Taryho manželka Stáňa se chlubí odměnou a lidé jí za to nadávají. Myslí si, že je nejlepší youtuberka?

VIDEO: Taryho manželka Stáňa se chlubí odměnou a lidé jí za to nadávají. Myslí si, že je nejlepší youtuberka?

Slavný youtuberský pár Tary se Stáňou teď věnují každou volnou chvilku přípravě na miminko, které se jim má narodit letos v listopadu. Podle nejnovějších informací to má být holčička. Zatímco Tary se prosadil coby profesionální parkourista s vlastními kurzy tohoto sportu, jeho manželka Stáňa je známá vlastně jen díky tomu, že je s ním ve vztahu. Což evidentně spoustu fanoušků Taryho štve.

Nutno ovšem podoknout, že všechny fanoušky Stáni stejně nejvíc zajímá, kdy už bude na světě miminko, takže natáčí převážně těhotenská videa a už i slíbila, že natočí video o tom, jak probíhal porod. Fanoušci (nebo jinak řečeno všichni, kdo ji sledují) ale moc nemají radost z její YouTube tvorby jako takové. Mnozí už těhotné Stanislavě nadávali pod vtipným videem „typický kecy Stáni“.

Stejně tak se nemůže zbavit hejtu ani v momentě, kdy se chlubí stříbrnou deskou od YouTube, kterou dostala za získaných sto tisíc odběratelů. Lidi jí píšou, že má tak velkou sledovanost jenom kvůli Tarymu, že její tvorba není kvalitní a že si to vlastně nezaslouží. Nutno podotknout, že si za to může tak trochu sama svým dětinským chováním před kamerou a možná i tím, že odpovídá na každý nenávistný komentář.

Sdílejte článek

Přečtěte si také