Tary a Stáňa
Autor: YouTube.com/Stáňa Tary a Stáňa

VIDEO: Taryho manželka Stáňa se chlubí odměnou a lidé jí za to nadávají. Myslí si, že je nejlepší youtuberka?

Publikováno: 30.10.2019
Tary - profil
Tary
Taras Povoroznyk aka Tary patří mezi nejpopulárnější a nejvíce kontroverzní youtubery u nás.,... Přečíst celé

reklama

Slavný youtuberský pár Tary se Stáňou teď věnují každou volnou chvilku přípravě na miminko, které se jim má narodit letos v listopadu. Podle nejnovějších informací to má být holčička. Zatímco Tary se prosadil coby profesionální parkourista s vlastními kurzy tohoto sportu, jeho manželka Stáňa je známá vlastně jen díky tomu, že je s ním ve vztahu. Což evidentně spoustu fanoušků Taryho štve.

Nutno ovšem podoknout, že všechny fanoušky Stáni stejně nejvíc zajímá, kdy už bude na světě miminko, takže natáčí převážně těhotenská videa a už i slíbila, že natočí video o tom, jak probíhal porod. Fanoušci (nebo jinak řečeno všichni, kdo ji sledují) ale moc nemají radost z její YouTube tvorby jako takové. Mnozí už těhotné Stanislavě nadávali pod vtipným videem „typický kecy Stáni“.

Stejně tak se nemůže zbavit hejtu ani v momentě, kdy se chlubí stříbrnou deskou od YouTube, kterou dostala za získaných sto tisíc odběratelů. Lidi jí píšou, že má tak velkou sledovanost jenom kvůli Tarymu, že její tvorba není kvalitní a že si to vlastně nezaslouží. Nutno podotknout, že si za to může tak trochu sama svým dětinským chováním před kamerou a možná i tím, že odpovídá na každý nenávistný komentář. 

 

reklama