Youtubeři

6. prosince 2016 14:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Těchto 10 vychytávek musí znát každá holka, která má kila navíc. Promění vás v princeznu 90-60-90...

Možná jste se narodily s pár kily navíc. Naštěstí ale existují triky, jak se jich zbavit bez chodzení do fitka.

Youtuberka Mayra Isabel rozhodně nepatří k nejhubenějším youtuberkám, ale vůbec jí to nevadí. Naopak dává svými videi najevo, že nemusíte mít perfektní postavu, aby váš kanál měl sledovanost. Mayra se zabývá zejména kosmetikou, ale vytvořila i video, ve kterém holkám radí, jak zařídit, aby vypadaly o něco hubenější, než doopravdy jsou.

Mrkněte se na nejvíce sexy fotky z Instagramu:

Prvním trikem podle Mayry je konturování, to dokáže opticky udělat tvář hubenější, než je. Podobně zafunguje i účes, rozpuštěné vlasy dělají tvář protáhlejší, naopak zčesané dozadu zase kulatější. Pro Instagram a Facebook zase zafunguje správný úhel, ze kterého si fotíte selfíčka. Dalším trikem, jak ošálit své okolí, může být umělé opálení. Po jeho nanesení budou nohy vypdat hubenější, stejně tak paže. Pokud se vám stehna třou o sebe, použijte dětský pudr, který zabrání podráždění kůže.

Pokud se vám nedaří dopnou uplé džíny, použijte gumičku, která zajistí, aby se vám zip nerozjížděl. S přečnívajícím břichem pod sukní zase pomohou stahovací kalhotky. Volné oblečení je pro ženy s kily navíc výhodnější než upnuté. Pokud si vybíráte oblečení, měly byste sáhnout po černé barvě, jelikož ta zeštíhluje za každých okolností. Roli hraje také postoj, snažte se zatáhnout břicho a stát rovně.

Všechny triky najdete vysvětlené ve videu:

Sdílejte článek
Štítky Instagram Facebook

Přečtěte si také