Tiktoker Lukáš Kril nastoupil nedobrovolně do vězení.
Autor: Instagram.com/krilrap Tiktoker Lukáš Kril nastoupil nedobrovolně do vězení.

VIDEO: Tiktoker Lukáš Kril nechtěl nastoupit do vězení a rozhodl se utéct. Policie ho zatkla u maminky

MilanR. Publikováno: 05.02.2023
Kontroverzní tiktoker si nejspíš myslel, že uteče spravedlnosti. Jeho rádoby pokus o ukrytí před policií ale nevyšel.

reklama

Lukáš Kril je hodně bizarní postavičkou sociálních sítí a jeho chování asi většina z nás nikdy nepochopí. Když se titkoker mlátil v Clash of the Stars polštáři s Kolesem, byla to ještě celkem zábava, jinak jeho výstupy ale příliš úsměvné nejsou. Už je to pár měsíců, co se „pochlubil“ tím, že ho za nesplnění veřejně prospěšných prací čeká nástup do vězení na 10 měsíců. Tam měl po nějaký odkladech nastoupit ve čtvrtek 2. února, což sdílel několik dní předem na Instagramu. Kril si užíval poslední dny na svobodě dle všeho ve velkém stylu, na sociálních sítích žebral (jak už je jeho dobrým zvykem) o peníze na alkohol a účastnil se nejedné párty. I když se ale zdálo, že je se svým pobytem za mřížemi smířen, nakonec si vše nějak rozmyslel.

V den nástupu do vězení totiž dostal zřejmě strach a rozhodl se, že si udělený trest neodpyká. Podle informací webu Antiyoutuber.cz sdílel teorie o útěku do zahraničí několik dní předem, až během čtvrtka ovšem začal prosit své fanoušky o peníze na tento útěk a ve videích naplno brečel. Příspěvky ovšem přidával i v době, kdy měl už nastoupit do vězení, a tak bylo všem jasné, že se za mříže z vlastní vůle nechystá. Na Instagramu pak sdílel nejrůznější nesmyslné finanční nabídky. Což u tiktokera, který už dříve prodával nahé fotky sebe či své bývalé přítelkyně, nikoho nepřekvapilo. U svých příspěvků pak zadal jako místo polohy Itálii, asi aby zmátl policii. Ta se ovšem oblbnout nenechala.

 

 

Policie našla Lukáše Krila ještě ten večer schovaného u jeho maminky. Prásknout ho měla jedna ze sousedek, která měla na tiktokera kvůli jeho problémovému chování už dlouho pifku. Jeho zatčení pak bylo natočeno a samozřejmě se škodolibými hejtry šíří po sociálních sítích. Krilovi ovšem teď za jeho pitomost hrozí, že si ve vězení nakonec posedí déle než původních 10 měsíců. Kvůli maření výkonu úředního rozhodnutí se mu totiž může pobyt v cele značně protáhnout.

Tiktoker Lukáš Kril míří do vězení.

Kontroverzní tiktoker Lukáš Kril uvedl, kdy nastoupí do vězení. Jak dlouho bude za mřížemi?

Lukáš Kril jde do vězení 1

Známý tiktoker Lukáš Kril míří za mříže! U fanoušků žadoní o peníze. Co provedl?

reklama