Youtubeři

22. září 2022 20:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktokerka vycvičila své obličejové svaly. Co neuvěřitelného teď zvládne?

Tiktokerka s vycvičenými obličejovými svaly.

Tiktokerka Isabelle Lux se na sociálních sítích proslavila zejména díky svým beauty tipům jako například jak správně pečovat o pleť, jak se správně malovat, co používat za odličovače, no však to znáte. Nyní se ovšem dostala pod palbu kritiků poté, co v jednom ze svých posledních videí vysvětlila, jak u sebe zabraňuje vzniku vrásek.

Mladá influencerka popsala, jak se na střední škole naučila přestat hýbat obličejovými svaly. Přestala se smát, přestala se mračit, zkrátka cvičila v zrcadle do té doby, než zcela ovládla své výrazy. Nyní předpovídá, že díky tomu v budoucnu na její tváři vznikne podstatně méně vrásek. Jenže tiktokerka už nepočítala s tím, že by ji lidé mohli za tento návod na boj s vráskami kritizovat z jednoho jednoduchého důvodu.

@

♬ -

Lidé totiž do komentářů pod video začali psát, že stárnutí a vrásky jsou přirozené, že ukazují, jak bohatý a šťastný měl člověk život a že takové cvičení a trénování vlastně mladým jen uškodí. Na druhou stranu pořád lepší tenhle beauty trend než mazání vazelíny na hydratační přípravky, aby déle působily na kůži. Před tím už museli varovat i experti, protože to způsobuje akorát tak vyrážku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také