VIDEO: Tohle je důvod, proč FattyPillow přestává streamovat na Twitchi. Končí i na YouTube?

Jeden z nejsledovanějších českých youtuberů a streamerů přišel s nečekaným vyjádřením.

Jak všichni asi moc dobře víte, FattyPillow nepatří jen mezi nejpopulárnější a nejzábavnější youtubery, ale možná ještě více se mu daří na Twitchi. Jenže právě tuto streamovací kapitolu nyní Fatty k šoku všech fanoušků na čas uzavřel. Youtuber ve velmi otevřeném a emotivním vyjádření přiznal, že si zkrátka musí dát od Twitche odstup a nespecifikovanou pauzu, která může trvat měsíc či dva, ale vlastně i déle. A co za jeho (doufejme) dočasným odchodem z Twitche stojí?

Nejsou za tím žádné problémy v rodině či blízkými ani naštvanost na fandy, ale Fattyho osobní problémy. Youtuber se už dlouho netají tím, že má problémy s psychikou, pocity úzkosti a delší dobu tento stav přecházel a nešel na terapii. Tyto problémy se pak spojily nejspíš s menším syndromem vyhoření. „V posledních měsících mám pocit, že nedávám streamu to, co jsem si vždycky přál mu dávat,“ přibližuje Fatty.

Fattyho už zkrátka streamování tolik nenaplňuje a už dlouho bojuje s pocitem, že neví, kam dál ho posouvat. Nechce být pak pochopitelně na Twitchi pouze pro peníze a chce zkrátka, aby ho jeho práce stále naplno bavila. Což nejspíš svým způsobem stále platí, ale sám cítí, že jeho jiskra vyhasíná a časem by to na jeho kanálu bylo vidět čím dál více.

Fatty si proto chce dát na čas odstup, víc se věnovat sám sobě i svým blízkým a zkrátka si to srovnat v hlavě. To však neznamená, že bychom o něj přišli na sociálních sítích úplně. Stále totiž podle svých slov hodlá natáčet na YouTube a chce být s fanoušky i nadále v kontaktu. Jen to zkrátka nebude na Twitchi, kde dokonce počítá s tím, že přijde kvůli svému kroku o řadu fandů. Něco nám však říká, že až přijde čas jeho návratu, všichni ho velmi rádi uvidí zpátky.


Přečtěte si také