Youtubeři

19. prosince 2018 16:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: TVTwixx klesli na dno! Youtubeři tvrdí, že získali speciální zlatý burger. Vážně mají fanoušky za takové blbce?

Když už nevíte, čím jako youtuber šokovat, vymýšlejte si ty největší kraviny. Tak přesně tímto heslem se řídí youtuberská partička TVTwixx.

Asi všichni, co pečlivě sledují českou youtuberskou scénu, už moc dobře ví, že partička TVTwixx patří k tomu horšímu a nejkontroverznějšímu, co může naše scéna nabídnout. Tvorba Dannyho a jeho kamarádů se většinou skládá z toho, že si vymýšlejí ty největší a nejabsurdnější lži a své fanoušky tahají za nos. O youtuberech, které nemají rádi, se nebojí šířit lži a sprostě na ně útočit. Nad jejich dalším kouskem nám pak zase zůstává rozum stát.

Ve svém nejnovějším videu se totiž snaží svým dětským fanouškům nakukat, že existuje cosi jako zlatý Bic Mac od McDonald's, ale ještě ho nikdo neochutnal. Jenže Dannymu se přes tajemný zdroj samozřejmě podaří onen tajemný burger sehnat a téměř ho ochutná. V čem je háček? V tom, že jde logicky o další jejich fake a hamburger je zkrátka jen pozlacený nějaký sprejem.

Korunu jejich podvodu ostatně nasazuje fakt, že vteřinu před zakousnutím se youtuber od tajemného muže dozví, že burger je otrávený. Jaká náhoda, že? Ostatně, my bychom do pozlaceného burgeru asi taky kousat nechtěli. Vážně si TVTwixx myslí, že jim tohle fanoušci zbaští? Nebo je jim to spíš už úplně jedno?


Přečtěte si také