VIDEO: Zoufalí TVTwixx útočí na Jirku Krále! Bývalý youtuber prý prodává za stovky tisíc svůj kanál. Vážně klesli na dno?

Známá partička provokatérů se opravdu neštítí ničeho. Ani šíření lží o bývalé youtuberské hvězdě.

Je to už měsíc, co jeden z nejpopulárnějších českých youtuberů Jirka Král oznámil konec své internetové kariéry. Na jeho nečekané rozhodnutí reagovala samozřejmě spousta youtuberů, kteří si chtěli na aktuálním tématu nahrabat trošku sledovanosti. A nyní, s malinkým zpožděním, se do tématu Jirka Král pouští nejkontroverznější youtubeři současnosti, partička TVTwixx, nebo spíše její hlavní tvář Danny Threeman. A se svým nejnovějším kouskem zase jednou ukazuje, proč je jejich tvorba často považována za dno českého YouTube.

Danny, jenž už byl mnohokrát usvědčen ze lží ve svých videích, totiž prohlašuje, že Jirka Král prodává svůj kanál s více než miliony odběrateli! Chce pak za něj údajně 350 tisíc korun. Jenže jak už je u TVTwixx zvykem, inzerát je očividný podvod. Text v inzerátu úmyslně nedává smysl. A to hlavně z důvodu, aby mohl Danny to Jirky Krále co nejvíce rýpat a dělat si legraci z toho, že si exyoutuber nevážil svých dětských diváků a mohl ho všelijak napadat. Tím ovšem lživé video nekončí. Danny se neštítí přijít s vymyšlenými báchorkami o tom, jak je s internetovou hvězdou velký kamarád nebo jak Jirkovi někdo udělal táborák u jeho vlastního bytu. A samozřejmě nechybí ani falešný telefonní hovor.

TVTwixx se snaží v popisku krýt záda a tvrdí, že inzerát je nejspíš vtípkem Jirkových kamarádů. Jirka Král už na svém Facebooku prostřednictvím svého admina vzkázal, že video je jedním velkým výmyslem. I přesto se Dannyho podvodu jeho skalní příznivci smějí a chválí ho za něj. A to je na tom možná to nejsmutnější. Jak se mohou lidem líbit videa, v nichž si člověk bez okolků vymýšlí a nestydí se za to? Tuto otázku si budou odpůrci TVTwixx pokládat asi ještě dlouho.


Přečtěte si také