VIDEO: Týpek utratil ve hře 2,5 milionu korun, teď ji ale nemůže hrát! Vrátí mu peníze zpátky?

Týpek utratil v mobilním Diablu přes 2,5 milionu korun, jenom aby ho nemohl dál hrát. V čem je problém?

O tom, jak moc je, nebo není nové mobilní Diablo Immortal tzv. „pay-to-win“ neboli „zaplať a vyhraj“, už jste se mohli dočíst na mnoha herních serverech. Ve zkratce jde o to, že zatímco velká část hry je pro všechny zdarma, abyste se v ní mohli později dostat dál, mít dobrou postavu a šanci na souboje proti ostatním hráčům, musíte si už připlatit. A to ne málo, někdo dokonce vypočítal, že maximální vylepšení jedné postavy může člověka vyjít klidně na pár milionů korun.

Což nás přivádí k youtuberovi jtisallbusiness. Ten totiž za svoji postavu utratil v nové diablovce necelých 2,5 milionu korun, teď ale zjistil, že jeho postava je tak dobrá, že ho hra nespojuje s ostatními hráči. Na zápas tak musí čekat třeba pár hodin, a do dalších aktivit se nedostane vůbec. Už proto dokonce kontaktoval herní vývojáře, ti mu ale řekli, že řešení tohoto problému nebude jen tak a klidně by mohlo zabrat několik týdnů.

V podstatě se tak youtuber se svou postavou zasekl a nemůže dál hrát. To vše poté, co do hry doslova nalil nemalou výši peněz. I proto nyní uvažuje, že se bude dožadovat jejich vrácení. Otázkou ovšem je, jestli vůbec má na nějakou refundaci nárok. No, tomu se říká pech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také