VIDEO: "Uvězněný" MikeJePan přišel s další pohádkou, které se všichni smějí! Přijde kvůli ní o fanoušky?

Slavný provokatér je podle jeho kamarádů pořád ve vazbě. Většině internetu je ale už pro smích. Jak se vyvíjí jeho údajná kauza?

Kauza okolo údajného zatčení youtubera MikeJePan pořád hýbe tuzemským internetovým rybníčkem. Známý provokatér byl prý zatčen po dopravní nehodě a nyní je vazbě. Problém je, že mu tento příběh věří jen jeho nejvěrnější fanoušci.

Většina důkazů totiž nasvědčuje tomu, že se jedná o podvod a jedná se pouze o marketingový tah, kterým chce upozornit na svůj projekt antiEET.cz. Ve skutečnosti se tak Mike schovává doma, či si užívá na dovolené. Jenže i přesto, že mu ani jeho kamarádovi Petru Kocourkovi prakticky nikdo nevěří, přichází dvojice s dalším pokračováním.

Podle Kocourkova prohlášení se případ začíná komplikovat. Obvinění totiž aktuálně čelí také Mikeův advokát, jehož policie údajně vyšetřuje z trestného činu, konkrétně z legalizace výnosů pocházející z trestné činnosti. Zároveň mu prý byly zmraženy bankovní účty. Podle Kocourka je celý případ opět vykonstruovaný a souvisí s jejich službou antiEET. Naznačuje pak, že se jedná o cílený útok Adreje Babiše se záměrem je zničit. Ostatně, proti ministru financí útočí tato partička čím dál častěji. Před pár dny vydali na Mikeově kanálu útočné video proti jeho osobě. Dost brzy po youtuberově “nečekané“ vazbě, nemyslíte?

Kocourkova slova už však nebere prakticky nikdo vážně a komentáře pod videem i na sociálních sítích jsou plné odsuzujících útoků. Téměř všichni už zkrátka Mikea prokoukli, považují jeho snažení spíše za trapné a doufají, že s tím co nejdříve přestane. Mnozí pak prohlásili, že se sledováním jeho videí nadobro končí. Youtuberův pokus o kauzu obřích rozměrů ho tak může stát ve výsledku i slušnou řádku fanoušků. Opravdu to Mikeovi stojí za to?

Sdílejte článek
Štítky Andrej Babiš kauza podvod obvinění advokát youtuber vazba pohádka MikeJePan Petr Kocourek

Přečtěte si také