Youtubeři

10. listopadu 2020 10:43

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber Datel si pořídil nového psa! Uhádnete, jaké pitomé jméno mu dal?

Youtuber teď má nového psa, pro kterého si musel jet přes 400 kilometrů daleko. Jméno, se kterým přišel, je ale přinejmenším na pováženou.

Youtuber Datel alias Marek Valášek v novém videu představil svého psa. Ještě předtím však natočil svou cestu pro něj, musel si pro něj totiž dojet až na hranice se Slovenskem, což bylo asi 400 kilometrů tam i zpět. Jen cesta mu tedy zabrala skoro 4 hodiny jízdy autem. Nakonec rozhodně nelitoval. Psa si vyzvedl a divákům ho neukázal, namísto toho psa zacenzuroval s tím, že ho diválům ukáže až v příštím videu, za což ho nejeden fanoušek kritizoval. V novém videu pak psa ukázal a hned prohlásil, že se jmenuje Samopal. Tohle šílené jméno mu prý ale nedal jen tak. Měl ho už vymyšlené několik let, jenom neměl, jakému psovi by ho dal.

Když totiž před lety jel s Vláďou z kanálu VladaVideos pro jeho nového psa, štěně zlatého retrívra, tak ho Vláďa pojmenoval Vodopád. Marek si měl tehdy brát spolu s Vláďou druhé štěně zlatého retrívra, kterého chtěl pojmenovat Samopal. Jenže si nakonec pořídil malého pejska, ke kterému se tohle jméno moc nehodilo. Od té doby ale prý čekal a měl v plánu si jednoho dne pořídit velkého psa, kterému by jméno Samopal mohl dát. Proto jeho nový staford nese právě takovéto šílené jméno – důvody, proč zrovna Samopal, pak vysvětlitl Marek ve videu. Pak ještě dodal, že se jedná o papírového psa od chovatele, a že by si nikdy psa bez papírů nepořídil.


Přečtěte si také