Youtubeři

30. listopadu 2020 16:42

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Jake Paul v ringu brutálně sejmul soupeře a vyzývá Conora McGregora! Dočká se nakládačky?

Slavný světový youtuber to myslí s boxem opravdu vážně. Bývalý hráč NBA Nate Robinson neměl proti němu nejmenší šanci.

Jake Paul, ostatně stejně jako jeho brácha Logan, patří mezi nejkontroverznější youtubery současnosti a mnoho jeho hejtrů po všech jeho skandálech tvrdí, že zrovna moc rozumu nepobral. V ringu by se s ním však jeho odpůrci asi potkat nechtěli. Po vzoru Logana se totiž i Jake snaží prosadit coby boxer. Jenže zatímco Logan se za provazy zatím výrazných úspěchů nedočkal, Jake slaví po tomto víkendu další výhru. V zápase celebrit před očekávaným fightem Mikea Tysona s Royem Jonesem Jr. totiž bez větších problémů vyřídil svého soupeře, bývalého hráče NBA Natea Robinsona.

Jake Paul měl v zápasu navrch už od samého počátku, už v prvním kole měl jeho soupeř namále. Definitivní KO pak padlo už v kole následujícím. Pro youtubera se tak jedná o druhé vítězství a také druhý knockout soupeře. Jeho kritici sice poukazují na fakt, že byl Paul výrazně mladší a větší než jeho soupeř a pro Robinsona šlo navíc o zcela první zápas. To však Jakea nezajímá a jeho ego je momentálně až na stropě.

V boxu totiž rozhodně končit nehodlá a chce si rovnou vyšlápnout na ty největší bojové legendy. Už dříve prohlásil, že by se v ringu rád střetl např. s Dillonem Danisem, či dokonce se samotným Conorem McGregorem, o nichž už dříve youtuber namyšleně prohlásil, že jim uštědří KO. A svou výzvu ke Conorovi Paul zopakoval i po svém nejnovějším zápase. Nejspíš se tak opičí po svém bráchovi Loganovi, který nedávno k zápasu vyzval samotného Floyda Mayweather. McGregor se ovšem k výzvě ještě nevyjádřil a něco nám říká, že bere silácké řeči youtuberské hvězdičky s velkým nadhledem.

Sdílejte článek
Štítky box výzva youtuber zápas bitka Conor McGregor Jake Paul Nate Robinson

Přečtěte si také