Jake Paul v ringu. 1
Autor: profimedia.cz Jake Paul v ringu. 1

VIDEO: Youtuber Jake Paul v ringu brutálně sejmul soupeře a vyzývá Conora McGregora! Dočká se nakládačky?

MilanR. Publikováno: 30.11.2020
Slavný světový youtuber to myslí s boxem opravdu vážně. Bývalý hráč NBA Nate Robinson neměl proti němu nejmenší šanci.

reklama

Jake Paul, ostatně stejně jako jeho brácha Logan, patří mezi nejkontroverznější youtubery současnosti a mnoho jeho hejtrů po všech jeho skandálech tvrdí, že zrovna moc rozumu nepobral. V ringu by se s ním však jeho odpůrci asi potkat nechtěli. Po vzoru Logana se totiž i Jake snaží prosadit coby boxer. Jenže zatímco Logan se za provazy zatím výrazných úspěchů nedočkal, Jake slaví po tomto víkendu další výhru. V zápase celebrit před očekávaným fightem Mikea Tysona s Royem Jonesem Jr. totiž bez větších problémů vyřídil svého soupeře, bývalého hráče NBA Natea Robinsona.

Jake Paul měl v zápasu navrch už od samého počátku, už v prvním kole měl jeho soupeř namále. Definitivní KO pak padlo už v kole následujícím. Pro youtubera se tak jedná o druhé vítězství a také druhý knockout soupeře. Jeho kritici sice poukazují na fakt, že byl Paul výrazně mladší a větší než jeho soupeř a pro Robinsona šlo navíc o zcela první zápas. To však Jakea nezajímá a jeho ego je momentálně až na stropě.

 

 

V boxu totiž rozhodně končit nehodlá a chce si rovnou vyšlápnout na ty největší bojové legendy. Už dříve prohlásil, že by se v ringu rád střetl např. s Dillonem Danisem, či dokonce se samotným Conorem McGregorem, o nichž už dříve youtuber namyšleně prohlásil, že jim uštědří KO. A svou výzvu ke Conorovi Paul zopakoval i po svém nejnovějším zápase. Nejspíš se tak opičí po svém bráchovi Loganovi, který nedávno k zápasu vyzval samotného Floyda Mayweather. McGregor se ovšem k výzvě ještě nevyjádřil a něco nám říká, že bere silácké řeči youtuberské hvězdičky s velkým nadhledem.

Logan Paul posílá další drzý vzkaz! 1

VIDEO: Logan Paul sprostě útočí na Floyda Mayweathera! Proč boxer ještě nepodepsal smlouvu k jejich zápasu?

Zmlátí Floyd Mayweather Logana Paula? 1

Přijal Floyd Mayweather výzvu youtubera Logana Paula? Prý ho seřeže stejně jako McGregora

reklama