Jak tohle nakonec dopadlo?
Autor: youtube.com a facebook.com Jak tohle nakonec dopadlo?

VIDEO: Youtuber Jenis se brutálně pomstil Datlovi! Vážně se vyspal s jeho přítelkyní?

Publikováno: 11.11.2016
Internetové hvězdičce se jeho nedávné vtípky pekelně vymstily.
Datlův nejlepší kamarád Jenis.
Jenis
Jan Svěcený alias Jenis je český youtuber a nejlepší kamarád populárního Marka "Datla" Valáška... Přečíst celé

reklama

Youtuber Datel se v posledních týdnech rozhodl zvednout počty zhlédnutí pomocí drsných pranků, na nichž nachytal kamaráda Jenise, bráchu Matěje a zejména svou holku Kačku, ze které se snažil vystřelit tím, že se s ní rozchází. A jeho rádoby vtípek pak málem opravdu skončil rozchodem. Právě Jenis však jeho videa nechtěl nechat jen tak a rozhodl se mu naservírovat jeho vlastní medicínu.

Tohle už známý youtuber opravdu přehnal.

VIDEO: Nejtrapnější prank historie! Youtuber Datel kvůli zhlédnutím totálně ztrapnil svou holku. Ona se s ním...

Společně s Kačkou proto vymyslel prank, v němž youtuberovi nakukali, že mu byla přítelkyně s Jenisem nevěrná. A nutno říct, že Datel nevzal jejich drsný žert opravdu dobře a křičel, jak na svoji holku, tak na svého kamaráda. Když pak vyšel Jenis s barvou ven, neubránil se Datel ani slzám. Tomu se říká hodně drsná pomsta. Slavný youtuber si je za své přehnané pranky ale přece jen trochu zasloužil, nemyslíte?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel - prank od Jenise

 Podívejte se na dětské fotky youtuberů:

 

reklama