Youtubeři

23. května 2016 17:27

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Misha má konkurenci! Mladý Zachy radí lidem s oblečením a je všem pro smích. Přitom točí kvalitní videa

Mysleli jste, že šílený Misha je jedným z mála mladých youtuberů? Tak to jste ještě neslyšeli o mladém shopaholicovi Zachym.

Teprve dvanáctiletý kluk se však nevěnuje hraní her a bláznivým písničkám jako jeho mladší konkurent, ale věnuje se na kluka malinko nečekané oblasti. A tou je nakupování oblečení. Svým fanouškům, kterých má na YouTube přes 50 tisíc, tak většinou radí, jaké kousky ze světa módy si mají pořídit a jaké nové cool věci si zrovna koupil. Jenže jak už to tak bývá, kromě řady fanoušků má možná ještě daleko více hejtrů.

Kvůli své nezvyklé zálibě a občas malinko bizarnímu popisu bot a oblečení je totiž mnoho lidem spíše pro smích a někteří na jeho adresu bohužel nešetří urážkami. Další se pak bohužel neštítí dělat legraci z jeho sexuální orientace. Jenže mladý Zachy si z těchto reakcí evidentně příliš nedělá a nedává na sobě nic znát.

Stále tak točí videa o svém nakupování, která jsou navíc vzhledem k jeho věku z řemeslného hlediska na solidní úrovni. I když je tedy sledování jeho tipů někdy slušný bizár, za svou odvahu si jistě zaslouží palec nahoru. Něco nám říká, že jeho popularita bude i díky kritikům jenom stoupat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také