Youtubeři

22. listopadu 2020 21:32

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber naboural sporťák za miliony, a pak prohlásil tuhle vtipnou věc! Čím lidi tak pobavil?

Youtuber prohlásil, že se to prostě stává. Naboural svého sporťáka za miliardy a fotku rozbitého vraku dal na Instagram.

17letý youtuber Gage Gillean, který pochází z Dallasu v Texasu, měl nehodu, které určitě musel hodně zalitovat. Narazil totiž se svým sporťákem do stromu a úplně auto zlikvidoval. Auto přitom stálo 3,4 milionů dolarů, což je v přepočtu asi 75 milionů korun. Auto jeho otce miliardáře Pagani Huayra Roaster je kompletně nabouraný a stočený do kuličky. Youtuber prostě jen napsal, že se to stává a díky bohu se mu nic nestalo. Z nehody mohl vyváznout s mnohem horšími zraněními, nebo mohl dokonce umřít.

Pak youtuber poděkoval svojí rodině, přátelům i fanouškům za všechny jejich zprávy. Popsal nehodu následovně: "Ztratil jsem kontrolu. Narazili jsme na obrubník, letěli jsme vzduchem, pak jsme zase spadli na zem a narazili jsme do stromu. Dveře odletěly, když jsme narazili do stromu. Byla to upřímně ta nejděsivější věc mého života." Gageův otec, Tim Gillean, je zakladatelem firmy Cross Equities a je velkým automobilovým nadšencem. V souvislosti s nehodou je youtuber samozřejmě naštvaný, ale prý to opravdu nemohl ovládat. Auto je naštěstí nahraditelné, zatímco lidský život ne.

Záběry z vraku byly od té doby sdíleny na sociálních sítích. Kdysi nedotčený sporťák byl zmačkaný u silnice. Zatím není jasné, zda se při srážce zranil někdo jiný.


Přečtěte si také