VIDEO: Youtuber natočil, jak se líbá se svou sestrou. Tvrdí, že je to prank. Přijde vám tahle nechutnost v pořádku?

Lidé jsou schopni udělat téměř cokoliv pro pár minut slávy na internetu. Dokonce se před kamerou líbat se svými příbuznými! No, Lannisterové by je za to asi poklepali po rameni. Otázkou zůstává, co si o tom myslí normální část publika?

Tohle přesně udělal minulý měsíc youtuber Chris Monroe, který se na videu líbá s Kaitlyn O’Connor, která je podle jeho slov nevlastní sestra. Třicátého března Chris sdílel fotku, na které pózoval právě se svou sestrou Kaitlyn a upozornil své fanoušky na to, že pokud jejich fotka obdrží 30 tisíc lajků, natočí video, jak se spolu líbají.

„Strávil jsem super chvíli s jednou z mých sestřiček v den svatého Patrika. Jsi moje nevlastní sestra, ale opravdu mi to tak nepřipadá. Jsem opravdu vděčný, že jsme si zůstali tak blízcí. Sledujte ji a ukažte jí lásku! Pokud tahle fotka dostane 30 tisíc lajků, já a moje sestra natočíme video na YouTube, na kterém se líbáme!“

Chris vlastní populární kanál s názvem PrankInvasion, který mu byl na nějakou dobu zablokován. Na začátku videa vysvětluje, že teď je zpátky a má pocit, že svým fanouškům dluží něco velkého. No, zas tak „velkolepé“ to být nemuselo. Co si o tomhle jeho bláznivém počinu myslíte?


Přečtěte si také