Youtubeři

3. srpna 2020 18:29

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber se chlubí vysokou rychlostí ve své nové káře. Mezi obcemi jezdí přes 160 km/h a řídí jen jednou rukou!

Youtuber Tvrdej Bob si pořídil novou sportovní Audinu, v které na videu překročil rychlost a ještě se u toho natočil! A není to poprvé.

Youtuber, který pochází z obce na Brněnsku, nedávno uveřejnil video, v kterém jezdí po obci šílenou rychlostí. Vychloubá se tak novým autem (přestože si pořizuje spíš samé vraky), jehož vymoženosti při tom komentuje. Před domem, kde s rodiči bydlí, už má zaparkovaných několik aut, mezi které patří třeba staré BMW nebo tři Fiaty Multipla. Teď si koupil za 400 tisíc sporťák Audi S5, který sám označil za vrak, ale i tak se rozhodl ho fanouškům ukázat a provést v něm jízdu.

Bohužel při ukazování auta překročil povolenou rychlost, která na okresních silnicích je, čímž svým fanouškům nedává moc dobrý příklad. Při rychlé jízdě dokonce držel volant jen jednou rukou, v druhé svíral mobil a postupně se rychlost vyšplhala až na 168 kilometrů v hodině. Youtubera vůbec nenapadlo ani to, že se při nedovolené rychlosti natáčí. Zvláštní, že ho taková věc ani nenapadne, když pak video edituje a dává na YouTube. A to včetně registrační značky. Rozhodně ale policajtům ušetřil práci, to se musí nechat…

Sdílejte článek

Přečtěte si také