Youtubeři

21. října 2020 17:53

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber se snažil vydržet 7 dní bez jídla! Povedlo se mu náročnou výzvu splnit?

Youtuber se rozhodl, že vyzkouší šílenou výzvu a vydrží bez jídla celý týden.

S tím, že to chce prý jenom vyzkoušet a pokořit svou vůli, přišel youtuber PRÁŽA-original. Tenhle mladý kluk důrazně všechny sledující varoval, že to dělá jen proto, aby si otestoval svoji vlastní vůli a silně nedoporučil, aby to kdokoliv opakoval. I přesto může jeho video působit jako výzva pro mladé či děti, což si asi moc neuvědomil. Mohl si to přece vyzkoušet i bez kamery, ne? Každopádně youtuber ve videu prohlásil, že chce vyzkoušet zdravotní detox a své vlastní limity, a proto se rozhodl po dobu 7 dní nejíst. Je to už docela dlouhá doba na to, aby z toho mohl mít zdravotní problémy.

V průběhu videa se ještě navíc scházel s kamarády a týral se tím, že je pozoroval, jak si vychutnávají své jídlo. On sám ale pokušení odolal, a přestože mu bylo viditelně špatně, nic si nedal. Sám na konci videa přiznal, že mu bylo po zdravotní stránce hodně špatně a že jde o poměrně velké riziko, pokud hladovku předem člověk nezkonzultuje s lékařem. Sám ale v tomhle ohledu nešel úplně příkladem a spíše si o tom hledal informace na internetu. Týdenní hladovku ukončil najedením se, k čemuž si vybrat banán, papriku a sladkou roládu – přičemž třetí jmenované je dost podivná volba.

Sice se po tom cítil poměrně dost očištěně, nicméně prohlásil, že znova by už do toho nešel a že to rozhodně nedoporučuje. No, ani se nedivíme. Jen je trochu hloupé, že když jde o tak špatný nápad, že měl ještě stále chuť to natočit a nahrát na YouTube, kde to uvidí desetitisíce lidí.


Přečtěte si také