Youtubeři

21. října 2020 17:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Populární youtuber Creep přiznal koronavirus! Jak vážné měl příznaky?

Oblíbený youtuber dnešních teenagerů a jeho přítelkyně se nakazili velmi propíranou nemocí.

Martin Hložek alias Martin Creep patří u náctiletých mezi velmi oblíbené youtubery a společně se svou partou blízkých jim pomocí Projektu Creep servíruje zábavné minifilmy a parodie, které jim mají zvednout náladu. Tentokrát ale musel být mladý youtuber malinko vážnější. Fanouškům totiž přiznal, že se on i jeho přítelkyně Diviška nakazili koronavirem. Nemoc společně s nejčastějšími příznaky cítil Martin přibližně týden a jeho podezření mu následně potvrdil i pozitivní test.

Martin Creep neměl chuť ani čich, celkově se cítil neuvěřitelně zesláblý a dělalo mu problémy i dojít na záchod a měl i mírně zvýšenou teplotu. Byl úplně vyčerpaný, i přesto měl však mírný průběh nemoci a jeho přítelkyně na tom bylo malinko hůře. Nemocí se pak nakazila i youtuberova maminka, která měla průběh o něco vážnější, a dokonce měla i velmi zvýšenou teplotu a kvůli strachu se i chvílemi obávala, že se udusí.

Nyní je už Martinovi i jeho holce podstatně lépe, stále však převládá menší únava a zůstávají v karanténě. Své fanoušky pak nabádají, aby dodržovali hygienické návyky i všechna opatření včetně nošení roušek. Nemoc totiž rozhodně nebere na lehkou váhu a je si vědom, co všechno může starším lidem či jiným ohroženým skupinám způsobit.


Přečtěte si také