reklama

reklama

Youtuberka Shopaholic Nicol má koronavirus! Jak vážnými příznaky trpí?

sis. Publikováno: 14.10.2020
Youtuberka Shopaholic Nicol se nedávno nakazila koronavirem! Test jí vyšel pozitivně.
Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol, vlastním jménem Nikola Čechová, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce... Přečíst celé

reklama

Pandemie v Česku na podzim vrcholí. Hodně lidí už se nakazilo koronavirem a pomalu se z něj zotavují, ty nejhorší případy však končí v nemocnici. Známá česká youtuberka řekla svým fanouškům ve svých InstaStories, že se koronavirem nakazila. Nejdřív to ale vůbec nepoznala. Napřed u ní začaly velké bolesti hlavy, tomu však nepřikládala pozornost, protože bolesti hlavy má i normálně. Pak už jí ale začalo být celkem špatně a ona se zhrozila, že by koronavirus mohla mít.

Už kvůli tomu, že se v předchozích dnech viděla s rodinou a musela zrušit všechna svoje natáčení, kterých se měla účastnit, se vypravila se na koronavirus otestovat. Test jí vyšel pozitivně. Youtuberka to samozřejmě oznámila všem lidem, se kterými přišla do styku. Je zodpovědná vůči ostatním, takže všude nosila respirátory a roušky. Jenže přiznala, že když byla doma s rodinou, tak roušku na ústech nasazenou neměla. Netýkalo se to však naštěstí prarodičů – před nimi ochranné pomůcky nasazené měla.

V minulosti už na testech byla čtyřikrát, protože přišla do styku s nakaženými. Potvrdilo se jí to ale až teď. Naštěstí je u ní průběh nemoci lehký, takže je doma v klidu a nemoc se snaží vyležet. Kromě silných bolestí hlavy také ztratila čich a chuť. Vyzvala také všechny své sledující, aby nebyli sobečtí a nosili roušky ne kvůli sobě, ale kvůli lidem, kteří mohou kvůli koronaviru bojovat o život.

S kým youtuberka randí?

GALERIE: A je to venku! Shopaholic Nicol má konečně kluka! Pochlubila se romantickou fotkou se známou hudební hvězdou

Shopaholic Nicol

Slavná youtuberka Shopaholic Nicol je v karanténě! Potvrdilo se, že má koronavirus?

reklama