S kým youtuberka randí?
Autor: Instagram.com S kým youtuberka randí?

GALERIE: A je to venku! Shopaholic Nicol má konečně kluka! Pochlubila se romantickou fotkou se známou hudební hvězdou

Publikováno: 18.10.2017
Svůj milostný život před fanoušky dlouho tajila. Nyní se ale konečně pochlubila svou velkou láskou.
Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol
Shopaholic Nicol, vlastním jménem Nikola Čechová, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce... Přečíst celé

reklama

Shopaholic Nicol patří mezi naše nejpopulárnější youtuberky, svůj soukromý život ale vždy držela tak trochu pod pokličkou. O svém soukromí či vztazích na rozdíl od jiných internetových hvězd prakticky nemluvila a tvrdila, že se svým případným partnerem se pochlubí, až když bude vztah opravdu vážný. A zdá se, že se youtuberka takového vztahu konečně po delší době dočkala.

Fanoušci si už totiž dlouho šuškali o tom, že Nicol má po svém boku konečně partnera, a chtěli vědět, o koho se jedná. A youtuberka jim to na Instagramu nyní konečně potvrdila. Pochlubila se totiž romantickou fotkou z výletu do britského Brightonu a doufá, že tím bude konec nekonečných dotazů z poslední doby.

Nicol a její první oficiální song

VIDEO: První hudební klip Shopaholic Nicol je tu! Bude z youtuberky nová Lucie Bílá?

A kdo, že je tedy jejím vyvoleným? To možná není z fotky na první pohled vidět, její příznivci už ale mají jasno. Jejím partnerem je podle všeho známý muzikant a kytarista populární skupiny Sebastian, Jakub Mahdal. Ten s Nicol coby režisér mimo jiné natočil její videoklip k jejímu prvnímu singlu Ztracená. Na to, že je jejím přítelem, fanoušci přišli během poslední Show Jana Krausa, v níž byla Nikola hostem.

Právě při otázkách Jana Krause, s kým youtuberka chodí, totiž kamera velmi často zabírala Jakuba sedícího v hledišti. Její fandové tak měli rázem jasno. A nutno říct, že jim to spolu opravdu sluší. Jak se vám tento nový slavný páreček líbí?

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Show Jana Krause - Shopaholic Nicol

 

Tohle musíte vidět!

VIDEO: Lepší parodii na youtuberky jste neviděli! Po manuálu od Sejrošky se Teri a Shopaholic Nicol budete navždy smát!

Už jsou zase spolu.

GALERIE: Slavný pár Gogo a LucyPug je zase spolu! Známý youtuber to konečně potvrdil touto dojemnou zprávou

reklama