návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: A je to venku! Shopaholic Nicol má konečně kluka! Pochlubila se romantickou fotkou se známou hudební hvězdou

Svůj milostný život před fanoušky dlouho tajila. Nyní se ale konečně pochlubila svou velkou láskou.
Vydáno: 18.10.2017
S kým youtuberka randí?
Autor: Instagram.com S kým youtuberka randí?

Shopaholic Nicol patří mezi naše nejpopulárnější youtuberky, svůj soukromý život ale vždy držela tak trochu pod pokličkou. O svém soukromí či vztazích na rozdíl od jiných internetových hvězd prakticky nemluvila a tvrdila, že se svým případným partnerem se pochlubí, až když bude vztah opravdu vážný. A zdá se, že se youtuberka takového vztahu konečně po delší době dočkala.

Fanoušci si už totiž dlouho šuškali o tom, že Nicol má po svém boku konečně partnera, a chtěli vědět, o koho se jedná. A youtuberka jim to na Instagramu nyní konečně potvrdila. Pochlubila se totiž romantickou fotkou z výletu do britského Brightonu a doufá, že tím bude konec nekonečných dotazů z poslední doby.

Nicol a její první oficiální song

VIDEO: První hudební klip Shopaholic Nicol je tu! Bude z youtuberky nová Lucie Bílá?

A kdo, že je tedy jejím vyvoleným? To možná není z fotky na první pohled vidět, její příznivci už ale mají jasno. Jejím partnerem je podle všeho známý muzikant a kytarista populární skupiny Sebastian, Jakub Mahdal. Ten s Nicol coby režisér mimo jiné natočil její videoklip k jejímu prvnímu singlu Ztracená. Na to, že je jejím přítelem, fanoušci přišli během poslední Show Jana Krausa, v níž byla Nikola hostem.

Právě při otázkách Jana Krause, s kým youtuberka chodí, totiž kamera velmi často zabírala Jakuba sedícího v hledišti. Její fandové tak měli rázem jasno. A nutno říct, že jim to spolu opravdu sluší. Jak se vám tento nový slavný páreček líbí?

 

VIDEO: Show Jana Krause - Shopaholic Nicol

 

Tohle musíte vidět!

VIDEO: Lepší parodii na youtuberky jste neviděli! Po manuálu od Sejrošky se Teri a Shopaholic Nicol budete navždy smát!

Už jsou zase spolu.

GALERIE: Slavný pár Gogo a LucyPug je zase spolu! Známý youtuber to konečně potvrdil touto dojemnou zprávou

Článek je zařazen v: přítel , fotka , Shopaholic Nicol , youtuberka , Jakub Mahdal

reklama