Youtubeři

18. října 2017 12:04

redakce Prima Lajk

GALERIE: A je to venku! Shopaholic Nicol má konečně kluka! Pochlubila se romantickou fotkou se známou hudební hvězdou

Svůj milostný život před fanoušky dlouho tajila. Nyní se ale konečně pochlubila svou velkou láskou.

Shopaholic Nicol patří mezi naše nejpopulárnější youtuberky, svůj soukromý život ale vždy držela tak trochu pod pokličkou. O svém soukromí či vztazích na rozdíl od jiných internetových hvězd prakticky nemluvila a tvrdila, že se svým případným partnerem se pochlubí, až když bude vztah opravdu vážný. A zdá se, že se youtuberka takového vztahu konečně po delší době dočkala.

Fanoušci si už totiž dlouho šuškali o tom, že Nicol má po svém boku konečně partnera, a chtěli vědět, o koho se jedná. A youtuberka jim to na Instagramu nyní konečně potvrdila. Pochlubila se totiž romantickou fotkou z výletu do britského Brightonu a doufá, že tím bude konec nekonečných dotazů z poslední doby.

A kdo, že je tedy jejím vyvoleným? To možná není z fotky na první pohled vidět, její příznivci už ale mají jasno. Jejím partnerem je podle všeho známý muzikant a kytarista populární skupiny Sebastian, Jakub Mahdal. Ten s Nicol coby režisér mimo jiné natočil její videoklip k jejímu prvnímu singlu Ztracená. Na to, že je jejím přítelem, fanoušci přišli během poslední Show Jana Krausa, v níž byla Nikola hostem.

Právě při otázkách Jana Krause, s kým youtuberka chodí, totiž kamera velmi často zabírala Jakuba sedícího v hledišti. Její fandové tak měli rázem jasno. A nutno říct, že jim to spolu opravdu sluší. Jak se vám tento nový slavný páreček líbí?


Přečtěte si také