VIDEO: Lepší parodii na youtuberky jste neviděli! Po manuálu od Sejrošky se Teri a Shopaholic Nicol budete navždy smát!

Takhle se dělají videa pro holky!

Lucie Schejbalová alias Sejroška není na youtuberské scéně úplně neznámým pojmem. Už nějaký pátek natáčí parodické kousky, v nichž si dělá legraci z youtuberek a jejich neustálých videí o ličení, oblečení či zdravém životním stylu. Nebojí se pak dělat legraci ze všemožných klišé, ale ani ze sebe samotné. Není divu, že její popularita začíná stoupat a některé její zábavné kousky mají statisíce zhlédnutí. Její nejnovější video má pak nakročeno k tomu stát se virálním hitem!

V nejnovějším příspěvku si totiž dělá legraci z tzv. ranních rutin beauty blogerek. Zatímco konkurentky berou podobná videa smrtelně vážně a jsou plná rad o tom, jak se ráno správně nalíčit či obléci, Sejroška se s tím opravdu nepáře. Svým fanynkám ukazuje, jak se v posteli správně válet, jak si narychlo nanést make-up či jak si zařídit práci z domova.

A nechybí ani klasické dilema u skříně na téma, co si vzít na sebe. Její video je pak plné naprosto bizarních situací a tak parádních hlášek, až se budete smíchy popadat za břicho. V této povedené šílenosti se totiž pozná nejen každá youtuberka, ale také většina holek.

Podívejte se na odvážný lookbook Teri Blitzen:


Přečtěte si také