Youtubeři

20. ledna 2021 05:11

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber si nakoupil šperky z teleshopingu! Co mu doopravdy v balíčku přišlo?

Youtuber Lukefry si zkoušel objednat šperky a další zboží, na které běží reklama v teleshopingu. Šperky, které mu přišly, pak nechal ohodnotit znalcem.

Už vás napadlo, že byste si objednali nějaký lákavý produkt za „zaručeně výhodnou“ cenu, na který běží reklama v teleshopingu, který obvykle běží mezi jednotlivými pořady? I když jste nad tím třeba jen zauvažovali, nejspíš vám proletělo hlavou, že to není moc dobrý nápad a že by mohlo jít o podvod. Bohužel se k tomu jinak staví třeba důchodci, kteří jsou schopni si při dobře cílené reklamě objednat zboží, které třeba sice vůbec nepotřebují, ale je na něj úžasná „sleva“. Moderátoři totiž nemají za úkol nic jiného, než lákat diváky na neustálé padání ceny s tím, že je zboží zlevněno až o několik stovek, ba tisícovek korun. Youtuber Lukefry chtěl zjistit, jak se to doopravdy má s kvalitou nabízených produktů a jestli stojí za to si je objednat.

Jako první si objednal čepici s čelovým světlem a dva náhrdelníky z televizního obchodu Luxus store. Když mu dorazila čepice, byla ve světle zelené barvě namísto žluté a byla z umělého materiálu. Vtipná byla jeho příhoda, kdy si objednal náhrdelník za 950 korun, ale zavolala mu paní, která mu sdělila, že ho zlevnili na 199 korun, takže to měl o dost levnější. Když však tento levný balíček rozbalil, přišel na to, že náhrdelníky připomínají spíš dlouhé tkaničky od bot. Podruhé si objednal šperky z Klenot TV. Šperky odnesl k odborníkům na šperky a nestačil se divit. Dorazil mu předražený prsten, který však má údajně hodnotu maximálně dvou stovek, a náušnice, které jsou klasická bižuterie, kterou si lze koupit na blešáku. Lukefry tak chce tímto způsobem varovat před nákupem pochybného zboží z televizních reklam.


Přečtěte si také