návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuber Tary vybírá jména pro miminko. Jaké nejotřesnější jméno pro dítě vymyslel?

V posledních týdnech se kontroverzní youtuber Tary dověděl velkou novinu. Bude tatínkek! Spolu s manželkou teď vymýšlejí jména pro holčičku i chlapečka. Ovšem jaké jméno se nejvíc líbí Tarymu, to by vás nenapadlo ani v nejhorší noční můře.
Vydáno: 08.07.2019
Tary
Autor: YouTube.com/Tary Tary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když Tary na svém kanále oznámil, že bude táta, hodně lidí to zaskočilo. I když mu většina lidí přála hodně štěstí a aby bylo dítě zdravé, lidi pod videem psali, že sám Tary je ještě dítětem. Tak jak by chtěl vychovávat další dítě?! Sama Stáňa pak na video přiznala, že bude mít doma dvě děti místo jednoho, kterým už je Tary. No, i když to bylo myšleno ve srandě, není to daleko od pravdy… Napovídá tomu i to, jaká jména se Tarymu líbí nejvíc.

Tary s manželkou vybírali z klučičích a holčičích jmen jen ty, které se jim líbí nejvíce. Mezi holčičími se objevila taková jména jako Elis, Emma, Rebelka, Tamara, Malia, Ella, Rozárie, nebo Vaneska či Naomi. Tary ovšem bojoval za Xénii, což se jeho manželce úplně nelíbilo. To ještě ale není tak hrozné v porovnání s jménem, které se Tarymu nejvíc líbí pro kluka. Padla jména jako Tarik, Nikolas, Robin, Bart, Christián, nebo dokonce Pikachu. Tarymu se ale nejvíc líbilo jméno Tarzan.

Na druhou stranu, kdyby dítko zdědilo talent na parkour po tátovi, docela by mu tohle jméno sedělo.

 

Článek je zařazen v: Tary , Stáňa , parkour , Tary parkour , jména pro miminko