VIDEO: Youtuber ucpal vanu a WC želé kuličkami, které se zvětšují ve vodě. Co se stalo pak, vás pošle do kolen

Když nevíte, jak si získat pozornost, naplnit vanu a záchod želé kuličkami, které bobtnají ve vodě, bychom vám určitě nedoporučovali.

Aby se stali sledovanými a posléze i slavnými, vymýšlejí si v dnešní době youtubeři spoustu šíleností, které by mohli natočit a zveřejnit. Francouz Cyril Schreiner ale svým kouskem může všechny hravě strčit do kapsy. Rozhodl se totiž naplnit vanu i záchod spoustou želé kuliček, které se ve vodě několikanásobně zvětší. Svůj plán ale zjevně nepromyslel do detailu, a tak se z jeho „pokusu“ vyklubala katastrofa. Želé kuličky nabobtnaly natolik, že nevěděl, jak je odstranit.

Rozhodl se proto vytáhnout špunt z vany a spláchnout záchod, aby kuličky zmizely v odtoku. Co následovalo, si asi dokážete představit. Nejenže kuličky zaplavily celou koupelnu a ucpaly jeho trubky, ale přeplnily i kanalizaci v sousedství. Všechno je zaznamenáno na videích, která zveřejnil na svém twitterovém účtu. V jednom z nich dokonce ukázal i oficiální stížnost starosty města, neví se však, jestli nejde pouze o fake. Ať tak či tak, jeho absurdní kousek šokoval internet a nyní si můžete udělat i vy představu, proč.


Přečtěte si také