návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuber Vláďa natočil brutální parodii na Ondru Vlčka. Čím je tolik vtipná a přesná?

Jak je vidět, Ondra Vlček nedá známému reakčnímu kanálu VladaVideos spát. Udělal na něj parodii.
Vydáno: 07.10.2019
Vlada
Autor: YouTube.com/Vladavideos Vlada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vláďa se v poslední době pustil do parodií na nejznámější youtubery, jejichž tvorba je docela trapná. Jako třeba Fiziho hloupé challenge, které sice mají neuvěřitelnou sledovanost dětí, ale dospělému člověku při tom ubývají mozkové buňky, anebo třeba videa Ondry Vlčka, který točí často s mámou. Ne, že by snad parodie byla mířená na Ondrovu mámu. Musíme ale uznat, že to fakt vypadá, jako by neměl kamarády a nikdo s ním natáčet nechtěl.

Ondra Vlček se v posledním roce proslavil hlavně tím, že měl ve svých 22 letech vztah s 13letou Veronikou, se kterou podle všeho ještě stále chodí. Srandu si z něho od té doby dělá celý internet. Na jejich vztah upozornil jako první reakční kanál peeetaaaTV, který se také zúčastnil natáčení parodie. No, parodie je to neskutečně vystihující a přesná. Možná vtipnější než celá tvorba Ondry Vlčka za posledních několik let.

 

Článek je zařazen v: vláda , Ondra Vlček , Vladavideos , parodie , youtubeři