Vlada se vysmál ostatním youtuberům.
Autor: facebook.com a youtube.com Vlada se vysmál ostatním youtuberům.

VIDEO: Youtuber Vláďa se brutálně vysmál Datlovi a Fattyho holce! Pořídil si psa a dal mu to nejdivnější jméno

Publikováno: 05.08.2016
Natřel to Vláďa ostatním youtuberským pejskařům?
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Mezi českými youtubery v posledních době koluje hodně podivná móda. Téměř každý druhý si totiž pořizuje psa, aby o tom pak mohl natočit “roztomilé“ video a získat co nejvíce shlédnutí. Nad tímto trendem se před pár dny rozčílila Fattyho přítelkyně Sára. Té se nelíbí, že většina těchto psů pochází z množíren a ostatní youtubery tak obvinila z propagace tohoto nelidského zacházení a týraní psů. Na tento názor nyní malinko nepřímo zareagoval dalších ze známých českých youtuberů Vláďa.

Co Sáru tolik rozčílilo?

VIDEO: Fattyho holka sprostě útočí na Goga a ostatní youtubery! Nadává jim a obviňuje je z týrání. Co ji tak vytočilo?

Také on se zařadil do nekonečné řady youtuberů, jež si koupili pejska. Na rozdíl od ostatních k tomu však přistoupil malinko originálnějším způsobem. Pořídil si totiž zlatého retrívra a na rozdíl od svých kolegů ho nemá z množírny. I přesto se ale lidem v čele se Sárou, kteří proti tomuto trendu bojují, malinko vysmál. Vzkázal jim, že mu je jedno, odkud jeho mazlíček je, a co si o tom ostatní myslí.

Pousmál se pak také nad názory, že si psa pořídil pouze kvůli sledovanosti. To však prý není pravda, protože si na rozdíl od mnohých nekoupil čivavu. Rýpnul si tak především do Datla a DenisTV, kteří si takové mazlíčky před časem pořídili. Své vtipné video pak korunoval asi nejvtipnějším jménem pro psa, jaké jste kdy slyšeli. Zapomeňte na Maxe, Charlieho, Alíka a podobná ohraná jména. Jeho mazlík se totiž jmenuje Vodopád! Ostatně, koukněte se na jeho vtipný příspěvek sami.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vlada a pes
Youtubeři válčí rádi

VIDEO: Drsná válka youtuberů! Vláďa machroval na Stejka, Martin Rota ho ale tvrdě setřel! Proč se do sebe pustili?

Dvě minuty na dvaceti kilech ledu

VIDEO: Je tohle nejhloupější youtuber Česka? Datel si nechal pro pár lajků zmrazit...

reklama