Youtubeři

1. září 2020 02:34

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber zkusil sníst menu pro 5 lidí! Vážně se mu to povedlo?

Youtuber se snažil během jediné hodiny spořádat obrovská meníčka, z kterých by se najedlo pět chlapů.

Soutěživý pojídač Kyle Gibson pocházející ze Sunderlandu toho dokáže spořádat opravdu hodně. Také proto se umístil na prvním místě v britské lize pojídačů a nedávno své dovednosti dobře využil k získání peněz pro místní potravinovou banku. Mladík zároveň svoje pojídací schopnosti natáčí, a tak je jeho youtubový kanál plný videí, na kterých se doslova přecpává obrovskými porcemi nejrůznějších jídel. V jednom z posledních videí se snažil pozřít pět velkých menu z fastfoodu Five Guys – název už mluví asi za vše.

Z jídla, které dokázal sníst za hodinu, by se s přehledem najedlo pět velkých chlapů. Podařilo se mu sníst celkem osm hamburgerů, čtyři párky v rohlíku, dvě porce hranolků, dva vegetariánské sendviče, sedvič s grilovaným sýrem, menší sendvič BLT, vypil dva mléčné koktejly a k tomu několik dalších nápojů. I když vás musí bolet žaludek už jenom z přečtení tohoto seznamu, Kyle to stačil všechno sníst v pouhých 61 minutách, i když připustil, že to pro něj byl trochu boj. Podařilo se mu tedy spořádat neuvěřitelných 13 tisíc kalorií a vydělal 11 tisíc korun pro potravinovou banku Newcastle West End. Také daroval jídlo v hodnotě asi 3 000 korun charitě.

Kyle však ve volném čase dodržuje zdravou stravu a sportuje – chodí do posilovny a jezdí na kole. Rád ale dělá bláznivé věci, a tak často, když uskuteční nějakou podobnou pojídačskou výzvu, pak daruje jídlo i lidem, kteří si ho nemohou dovolit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také