Youtubeři

23. února 2016 11:46

Petr Cífka

VIDEO: Youtubera Martina Rotu podporují kolegové! Co mu vzkazují Fatty, DeeThane a další?

Vážný stav slavného youtubera zasáhl i toho největšího provokatéra.

Je to pár týdnů, co internetovým světem otřásla zpráva, že oblíbený Martin Rota, známý například svým kanálem Naprosto Retardovaný, musí kvůli hrozbě otravy krve na amputaci nohy. Zákrok se má uskutečnit v polovině března a youtuber na něj sbírá všechny síly. Celá situace pak oslovila nejen jeho fanoušky, ale také českou youtuberskou scénu, která mu drží všechny palce.

Posledním, kdo Rotovi vyjádřil na Facebooku svou podporu, je samotný FattyPillow. Ten je sice známý svým kontroverzním humorem a tím, že nemá youtubery příliš v lásce. Ani jeho však nenechal Rotův stav chladným a vyjádřil mu své plné sympatie. A není v tom samozřejmě sám a hodně štěstí mu přejí i další známá jména v čele se streamery DeeThanem a Sterakdarym. Podobná přání budou zřejmě i nadále přibývat a Martina podpora jeho kolegů jistě těší.

Nejvíce mu ovšem zajisté dělají radost vzkazy jeho fanoušků. Ti mu také přejí hodně sil, stejně jako jejich idol se ovšem nebojí ani cynického a dosti černého humoru. Ostatně, posuďte z přiloženého obrázku sami. Snad Rotu ani jeho fandy tento přístup jen tak neopustí. Více o Martinově amputaci se dozvíte dole z našich YouTube News.

Sdílejte článek

Přečtěte si také