Česká internetová hvězda má vážné problémy.
Autor: Prima COOL Česká internetová hvězda má vážné problémy.

VIDEO: Šok! Slavný youtuber Martin Rota přijde o nohu!

petr cífka. Publikováno: 12.02.2016
Ty nejhorší obavy se staly skutečností.
Česká internetová hvězda má vážné problémy.
Martin Rota
Martin Rota je považován za jednoho z nejznámějších youtuberů a streamerů v České republice, jenž... Přečíst celé

reklama

Fandové jednoho z nejslavnějších českých youtuberů trnou hrůzou. Jejich idol, Martin Rota, známý svým YouTube kanálem Naprosto retardovaný, musí v nejbližších dnech na amputaci nohy! Co se mu stalo? Jak většina z nás moc dobře ví, Rotu už dlouhou dobu trápí otevřená rána na patě. Ta mu způsobila ošklivý zánět, který se dostal až do kosti. Situace se dostala tak daleko, až nezbývalo nic jiného než přistoupit k operaci. Jenže ani ta nezabrala a on si musel poslechnout tu nejhorší možnou diagnózu, amputaci.

Kde je Fatty Pillow?

Jirka a Naprosto retardovaný předběhli Fattyho v Křišťálové lupě! Co se stalo?


Zánět v kosti se totiž už nedá odoperovat a youtuberovi hrozí v nejhorším případě i smrtelná otrava krve. Amputace nohy v oblasti kotníku je tak podle doktorů takřka jediným možným řešením. Rota, jenž nehodlá riskovat svůj život, s nimi souhlasil. K obávanému zákroku by mělo dojít v následujících dnech a poté ho čeká náročná několikaměsíční rehabilitace. Rota i přesto bere svůj stav s nadhledem a nebojí se o něm ani vtipkovat. Držíme mu palce, ať mu podobná nálada vydrží a Naprosto Retardovaný bude i přes zdravotní problémy pořád v plné síle.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Martin Rota přijde o nohu

 

Koho sledujete nejčastěji?

ŽEBŘÍČEK: 7 nejlepších českých youtuberů! Fatty, MenT i Hoggy, kdo další?

reklama