návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Šok! Slavný youtuber Martin Rota přijde o nohu!

Ty nejhorší obavy se staly skutečností.
Vydáno: 12.02.2016
Česká internetová hvězda má vážné problémy.
Autor: Prima COOL Česká internetová hvězda má vážné problémy.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fandové jednoho z nejslavnějších českých youtuberů trnou hrůzou. Jejich idol, Martin Rota, známý svým YouTube kanálem Naprosto retardovaný, musí v nejbližších dnech na amputaci nohy! Co se mu stalo? Jak většina z nás moc dobře ví, Rotu už dlouhou dobu trápí otevřená rána na patě. Ta mu způsobila ošklivý zánět, který se dostal až do kosti. Situace se dostala tak daleko, až nezbývalo nic jiného než přistoupit k operaci. Jenže ani ta nezabrala a on si musel poslechnout tu nejhorší možnou diagnózu, amputaci.

Kde je Fatty Pillow?

Jirka a Naprosto retardovaný předběhli Fattyho v Křišťálové lupě! Co se stalo?


Zánět v kosti se totiž už nedá odoperovat a youtuberovi hrozí v nejhorším případě i smrtelná otrava krve. Amputace nohy v oblasti kotníku je tak podle doktorů takřka jediným možným řešením. Rota, jenž nehodlá riskovat svůj život, s nimi souhlasil. K obávanému zákroku by mělo dojít v následujících dnech a poté ho čeká náročná několikaměsíční rehabilitace. Rota i přesto bere svůj stav s nadhledem a nebojí se o něm ani vtipkovat. Držíme mu palce, ať mu podobná nálada vydrží a Naprosto Retardovaný bude i přes zdravotní problémy pořád v plné síle.

VIDEO: Martin Rota přijde o nohu

 

Koho sledujete nejčastěji?

ŽEBŘÍČEK: 7 nejlepších českých youtuberů! Fatty, MenT i Hoggy, kdo další?

Článek je zařazen v: rehabilitace , amputace , Šok , YouTube , nohy , otrava , zánět , kost