Co si myslí MadBros o svých fanoušcích?
Autor: facebook.com a youtube.com Co si myslí MadBros o svých fanoušcích?

VIDEO: Youtubeři MadBros útočí na své fanoušky! Kritizují dětské diváky, kteří by se na ně neměli koukat!

Publikováno: 20.06.2016
Proč by se podle nich neměly malé děti na youtubery vůbec dívat?

reklama

Slavné duo MadBros zažívá v poslední době hodně upřímné období a rádi se ve svých videích svěřují, co jim nejvíce leze na nervy. Po youtuberech a vtipném rýpnutí do veganů se tentokrát ostře pustili do vlastních fanoušků. I když si jich strašně váží, bratrům vadí chování některých obdivovatelů. Ti se podle nich chovají ke svým youtuberským modlám neuctivě, bez respektu a starají se pouze o to, aby od nich dostali za každou cenu podpis. A toto jednání už bratrské dvojici evidentně leze krkem.

Tohle je vážně síla!

VIDEO: Drsná zpověď MadBros! Youtubeři jsou podle nich špína a odpad! Ukončí kvůli tomu kariéru?

MadBros se však vyjádřili i k publiku, které youtubery nejvíce sleduje, a to jsou děti okolo 10 let. To se však populárnímu duu příliš nelíbí. Myslí si, že děti by se na podobná videa zkrátka ještě neměly dívat, protože je nedokážou dostatečně pochopit. Navíc od jejich produkce a vystoupení odrazují starší ročníky, které by MadBros rádi oslovovali. Doufají proto, že svým příznivcům tímto videem promluví trošku do duše a oni se nad sebou zamyslí. Je ale také možné, že tímto kontroverzním vyjádřením spíše o několik fanoušků přijdou. Myslíte si, že hoši mají pravdu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: MadBros a fanoušci
MadBros vs. vegani

VIDEO: Youtubeři MadBros zuří a hlásí smrt všem veganům! Co je tak vytočilo?

Kdo dal Mishovi facku?

VIDEO: Šok! Malý youtuber Misha dostal brutální facku od svého hejtra!

reklama