návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuberka Carrie Kirsten se učila hrát fotbal! Při střílení gólů se dokonale ztrapnila

Youtuberka Carrie Kirsten si zkoušela zahrát fotbal.
Vydáno: 04.10.2018
Jak Carrie hrála fotbal 2
Autor: youtube.com Jak Carrie hrála fotbal 2

Jednu věc ji musíme nechat, přestože je youtuberka Carrie Kirsten sice arogantní a často nepříjemná i na své vlastní fanoušky, její rádoby duchaplné řeči jsou tragicky směšné a je dost možná ještě umělejší než Týnuš Třešničková, když nic jiného, tak se alespoň snaží sama sebe občas sportovně vyzývat.

Ve svém nejnovějším videu zaúkolovala kamaráda, aby ji naučil hrát fotbal. Nejprve ji sice musí vysvětlit, která noha je pravá a která levá, pak naučit, že se fotbal nehraje rukama, a nakonec ještě ukázat, kam se vlastně míč kope, a může jít na to. Stejně jako ve svém parkourovém videu ale Carrie naplňuje spíše stereotyp neschopné malé holky, která je dobrá tak maximálně na jednu věc. Fanoušci youtuberky se holt musí smířit, že tahle mladá slečna nejspíš nikdy nedospěje, a tak ani její tvorba nemůže pobavit nikoho staršího 12 let.

Článek je zařazen v: youtuberka , Carrie Kirsten , fotbal , trapas

reklama