Youtubeři

26. května 2021 17:36

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuberka Sugar Denny se vyjádřila k uniklým intimním fotkám! Co si o drsné kauze myslí?

Jen sedmnáctiletá youtuberka se stala součástí kauzy, v které unikly její intimní fotografie.

Kontroverzní kauzička v posledních dnech proletěla českým YouTube světem. Známá česká kritička youtuberů Lilian Voss vyzpovídala bývalou kamarádku Sugar Denny, která se rozhodla veřejně ji pomluvit a odhalit nějaké pikantnosti z jejího soukromí. Gábina, která se s youtuberkou kamarádila, prozradila to, že se jí Denny snažila přebrat kluka, s kterým si psala. Měla údajně Gabče lhát a záměrně ji u kluka zesměšňovat, ponižovat a do toho se snažit ho sbalit. Gábina pak drsnou pravdu řekla veřejně do videa s tím, že se s ní Denny snažila akorát manipulovat a ve skutečnosti balila jejího kluka za zády.

To ale není všechno. Gábina pak při drsné kauze prozradila ještě další extrémní věci, co se děly, a nikdo by si asi nepomyslel, že je schopná youtuberka zajít tak daleko. Když jim totiž jednou jejich „společný“ kluk začal psát, že jim zaplatí za společné erotické materiály, tak Denny údajně přemluvila svou kamarádku k tomu, aby společně nafotily nějaké intimní fotografie, které mu pak měly společně posílat. Jen sedmnáctiletá youtuberka však šla ještě dál a posílala za zády kamarádky jejímu tehdejšímu příteli ještě svoje intimní fotografie, zatímco se celou dobu tvářila, že jsou nejlepší kamarádky.

Kauzu vtipně okomentovali youtubeři Rady a Stay12, kteří se doslova chytali za hlavu a vyjádřili se k tomu tak, že ani jedna z dívek rozhodně nebyla svatá – Gabča se totiž také přiznala, že svému klukovi v něčem zalhala. Vtipné je však na tom to, jak se k celé kauze postavila známá youtuberka. Sugar Denny totiž sdílela jen krátké vyjádření, v kterém útočí na Lilian Voss a víceméně jen všem sdělila, že to celé víc komentovat nechce. No, ani se nedivíme…


Přečtěte si také